Položky 0
Subwoofer

JBL CLUB 1024

Nástupca basáku u nás veľmi obľúbeného z dielne JBL. Je to 25cm subwoofer JBL CLUB 1024, ktorého veľká výhoda je prepínač 2-4Ohmy impedancie. Takže aj s menším „sabším“ zosilňovačom stabilným na 2 Ohmy pekne zahrá. Vhodný do bassreflexu aj do uzavrenky. Výkon 250/1000W max/rms, citlivost 92dB a frekvenčný rozsah 30-175Hz. Cena je 99eur

Galéria

Použité produkty

Pozrite si podobné články, v kategóriách:

O autohifi vieme toho naozaj veľa, každý deň prejde našou montážnou dielňou pár áut a každá je iné, jedinečné – tak ako ich majiteľ. Zo skúseností vieme urobiť pre výsledok maximum a sme hrdí na to, že sa naši klienti pravidelne vracajú. Od roku 2004 píšeme blog o našich montážach a radi napíšeme článok aj o vašom aute – privezte ho a my vás presvedčíme!

Andrej Siváček, majiteľ Audiotuning

Napíšte nám…

Otázka

4 + 6 =

Autofólie - Carwrap - Ochranné fólie

Predaj a montáž: autofólií, ochranných fólií, okenných fólií, CarWrap fólií, karbónových fólií, bezpečnostných folií, dekoračných folií a leštenie svetiel.

U nás získate skvelý vzhľad aj zvuk. Nebojíme sa zložitosti, sme profesionáli a kvalita je pre nás základná veličina, ktorú predčí len spokojnosť zákazníka.

Z nášho blogu