Položky 0
2012/11/nase_rady.png

jbl cs-6c za 49,9,-Eur vs. AudioTuning

Ak máte záujem o ich basy, patentované kónusy CS woofera zahŕňajú našu patentovanú Plus One® technológiu dodávajú viac basového výstupu ako konkurenčné kónusy rovnakej veľkosti. Ak vám robí starosti vznikajúce teplo, štruktúra motora CS odvádza teplo oveľa účinnejšie, ako tradičné konštrukcie motora, čo umožňuje systémom CS prehrávať hlasito a dlho vo výkonnostne dokázanej JBL tradícii. So 4-ohmovými formami a hodnotami vrcholu výkonu 90 až 210 W, môžu byť reproduktory CS Series bezpečne napájané akýmikoľvek továrenskými hlavnými jednotkami – no našťastie bez akýchkoľvek podôb s továrenským zvukom.

Typ: 6-½“ (165 mm) dvojpásmový komponentný systém
Nepretržité spracovanie výkonu: 50 W
Vrcholové spracovanie výkonu: 150 W
Frekvenčná odozva: 55 Hz – 20 kHz
Nominálna impedancia: 4 ohmy
Citlivosť (2.83 V/1 m): 92 dB

Galéria

Použité produkty

Pozrite si podobné články, v kategóriách:

O autohifi vieme toho naozaj veľa, každý deň prejde našou montážnou dielňou pár áut a každá je iné, jedinečné – tak ako ich majiteľ. Zo skúseností vieme urobiť pre výsledok maximum a sme hrdí na to, že sa naši klienti pravidelne vracajú. Od roku 2004 píšeme blog o našich montážach a radi napíšeme článok aj o vašom aute – privezte ho a my vás presvedčíme!

Andrej Siváček, majiteľ Audiotuning

Napíšte nám…

Otázka

8 + 7 =

Autofólie – Carwrap – Ochranné fólie

Predaj a montáž: autofólií, ochranných fólií, okenných fólií, CarWrap fólií, karbónových fólií, bezpečnostných folií, dekoračných folií a leštenie svetiel.

U nás získate skvelý vzhľad aj zvuk. Nebojíme sa zložitosti, sme profesionáli a kvalita je pre nás základná veličina, ktorú predčí len spokojnosť zákazníka.

Z nášho blogu