Položky 0

JBL GTO-3EZ vs. AudioTuning

Zosilňovač má samozrejme dostatočný výkon aj na reproduktory. My sme testovali tento zosilňovač na JBL GTI508 a basák JBL GT5-12. Na subwoofer bol pritom zosilňovač nastavený na štvrť výkonu a pri tom kombi A4 bola dostatočne ozvučená. A pritom kontrola a výkon neskutočný. Osobne budem veľmi rád ponúkať či 3 alebo 5 kanál. Nastavovanie týchto zosilňovačov je úplne ľahke, nakoľko tri LED diódy Vás budú smerovať či pridať, alebo ubrať na výkone.

 

 

          

 

001002003004

Galéria

Použité produkty

Pozrite si podobné články, v kategóriách:

O autohifi vieme toho naozaj veľa, každý deň prejde našou montážnou dielňou pár áut a každá je iné, jedinečné – tak ako ich majiteľ. Zo skúseností vieme urobiť pre výsledok maximum a sme hrdí na to, že sa naši klienti pravidelne vracajú. Od roku 2004 píšeme blog o našich montážach a radi napíšeme článok aj o vašom aute – privezte ho a my vás presvedčíme!

Andrej Siváček, majiteľ Audiotuning

Napíšte nám…

Otázka

7 + 11 =

Autofólie – Carwrap – Ochranné fólie

Predaj a montáž: autofólií, ochranných fólií, okenných fólií, CarWrap fólií, karbónových fólií, bezpečnostných folií, dekoračných folií a leštenie svetiel.

U nás získate skvelý vzhľad aj zvuk. Nebojíme sa zložitosti, sme profesionáli a kvalita je pre nás základná veličina, ktorú predčí len spokojnosť zákazníka.

Z nášho blogu