Položky 0
2011/10/novinka_at4.jpg

JBL STUDIO™ 180

 Ich dramaticky nový vzhľad môže prezrádzať radikálny odklon od tradície. No v skutočnosti, reproduktory JBL® Studio™ 180 dodávajú nezameniteľný JBL zvuk, ktorý si podmaňuje audio profesionálov a zásadných poslucháčov na celom svete už viac ako 60 rokov. S woofermi a stredovými meničmi s vysoko výkonnými PolyPlas™ kónusmi a CMMD® Lite kupolami tweetera s patentovanými Bi-Radial® vlnovodmi, poskytujú reproduktory Studio 180 výnimočnú čistotu a realizmus s pozoruhodnou basovou odozvou. Použite ich v kombinácii s ostatnými reproduktormi série Studio 1 pre skutočný kinematický zážitok domáceho kina, alebo ich použite samotné na počúvanie vašej obľúbenej hudby tak, ako ešte nikdy predtým.

Cena týchto reproduktorov je príjemných 459€ vrátane DPH.

Prídte sa sami presvedčiť priamo k nám a vypočuť si oblúbené nahrávky s kávou či šálkou čaju na zahriatie…

A na záver Vám ponkúkame zopár technických údajov.

Typ reproduktora: Trojpásmový stĺpový
Nízkofrekvenčný prevodník: 6-1/2“ (165 mm) PolyPlas kónus, magneticky tienený
Stredový prevodník: 4“ (100 mm) PolyPlas kónus, magneticky tienený
Vysokofrekvenčný prevodník: 1“ (25 mm) CMMD Lite kupola, magneticky tienený, v Bi-Radiálnom vlnovode s konštantnou smerovosťou
Spracovanie výkonu: 90 W nepretržitý/360 W vrchol
Frekvenčný rozsah: 45 Hz – 22 kHz (–3 dB)
Nominálna impedancia: 8 ohmov
Citlivosť (2.83 V/1 m): 89 dB
Hraničné frekvencie: 800 Hz, 3.2 kHz, 6 dB/oktáva; Straight-Line Signal Path™ (SSP) sieť výhybky dodáva jednotnú systémovú odozvu a vertikálne rozptýlenie
Typ ozvučnice: Ported
Typ konektora: Duálne pozlátené pripájacie porty (dvojvodičové)
Dostupné prevedenia: V čiernej (BK) alebo čerešňovej (CH) farbe
Rozmery (V x Š x H): 1016 mm x 200 mm x 333 mm
Hmotnosť: 17.5 kg

Galéria

Použité produkty

Pozrite si podobné články, v kategóriách:

O autohifi vieme toho naozaj veľa, každý deň prejde našou montážnou dielňou pár áut a každá je iné, jedinečné – tak ako ich majiteľ. Zo skúseností vieme urobiť pre výsledok maximum a sme hrdí na to, že sa naši klienti pravidelne vracajú. Od roku 2004 píšeme blog o našich montážach a radi napíšeme článok aj o vašom aute – privezte ho a my vás presvedčíme!

Andrej Siváček, majiteľ Audiotuning

Napíšte nám…

Otázka

4 + 1 =

Autofólie – Carwrap – Ochranné fólie

Predaj a montáž: autofólií, ochranných fólií, okenných fólií, CarWrap fólií, karbónových fólií, bezpečnostných folií, dekoračných folií a leštenie svetiel.

U nás získate skvelý vzhľad aj zvuk. Nebojíme sa zložitosti, sme profesionáli a kvalita je pre nás základná veličina, ktorú predčí len spokojnosť zákazníka.

Z nášho blogu