Položky 0

KAMERA PEUGEOT 207 SW

Zákazník si kúpil sadu pre ľahšie parkovanie. V balení bola zadná parkovacia kamera a LCD, ktoré sa osadí na stredné spätné zrkadlo, a ma ešte prednú kameru. Obraz bol na naše počudovanie kvalitný, LCD dotykoví s plno funkciami reaguje dobre, pokiaľ sa ovláda nie moc rýchlo, nám občas LCD sa zasekol, ale to sa muselo rýchlo „ďobať“ s prstom do LCD.  Montáž nám trvala 3h.

Galéria

Použité produkty

Pozrite si podobné články, v kategóriách:

O autohifi vieme toho naozaj veľa, každý deň prejde našou montážnou dielňou pár áut a každá je iné, jedinečné – tak ako ich majiteľ. Zo skúseností vieme urobiť pre výsledok maximum a sme hrdí na to, že sa naši klienti pravidelne vracajú. Od roku 2004 píšeme blog o našich montážach a radi napíšeme článok aj o vašom aute – privezte ho a my vás presvedčíme!

Andrej Siváček, majiteľ Audiotuning

Napíšte nám…

Otázka

10 + 2 =

Autofólie - Carwrap - Ochranné fólie

Predaj a montáž: autofólií, ochranných fólií, okenných fólií, CarWrap fólií, karbónových fólií, bezpečnostných folií, dekoračných folií a leštenie svetiel.

U nás získate skvelý vzhľad aj zvuk. Nebojíme sa zložitosti, sme profesionáli a kvalita je pre nás základná veličina, ktorú predčí len spokojnosť zákazníka.

Z nášho blogu