Položky 0

Tlmenie, reproduktory a zosilňovač do Kia Ceed

Našu prácu máme naozaj radi a robíme ju veľmi dobre a to vidíme aj na tom že sa k nám zákazníci vracajú. Aj tento zákazník sa k nám vrátil s novým autom. začali sme vytlmením štyroch dverí osadením nových reproduktorov a zosliňovača.

Tlmenie

Na vytlmenie dverí sme použili STP Black Gold na vonkajší plech a na uzavretie, na tapacír sme dali Autofun M1 a ako odhlučnenie sme použili Evotec Neoprene 6mm. Túto kombináciu máme overenú, vieme že spokojí takmer každého zákazníka a navyše je cenovo dostupná.

Reproduktory

Reproduktory si vybral a priniesol sám zákazník. Rozhodol sa pre HERTZ CK 165, tieto reproduktory máme aj u nás v e-shope a veľmi radi ich predávame a doporučujeme našim zákazníkom.

Zosilňovač

Výber zosilňovača sme konzultovali so zákazníkom a rozhodli sme sa osadiť JBL Stage A9004 ktorý sme umiestnili do dvojitej podlahy v kufri auta. Samozrejme sme ho naladili, ale nechali sme tam priestor aby sa s ním mohol pohrať aj zákazník.

Odkazy : HERTZ

Galéria

Použité produkty

Pozrite si podobné články, v kategóriách:

O autohifi vieme toho naozaj veľa, každý deň prejde našou montážnou dielňou pár áut a každá je iné, jedinečné – tak ako ich majiteľ. Zo skúseností vieme urobiť pre výsledok maximum a sme hrdí na to, že sa naši klienti pravidelne vracajú. Od roku 2004 píšeme blog o našich montážach a radi napíšeme článok aj o vašom aute – privezte ho a my vás presvedčíme!

Andrej Siváček, majiteľ Audiotuning

Napíšte nám…

Otázka

4 + 10 =

Autofólie – Carwrap – Ochranné fólie

Predaj a montáž: autofólií, ochranných fólií, okenných fólií, CarWrap fólií, karbónových fólií, bezpečnostných folií, dekoračných folií a leštenie svetiel.

U nás získate skvelý vzhľad aj zvuk. Nebojíme sa zložitosti, sme profesionáli a kvalita je pre nás základná veličina, ktorú predčí len spokojnosť zákazníka.

Z nášho blogu