Položky 0

KIA Sportage montáž tlmenia a odhlučnenia

Na zlepšenie komfortu Kia Sportage sme použili naše 5 vrstvové tlmenie a odhlučnenie dverí. Tlmili a odhlučnili sme všetky predné dvere. EVOTEC 2,4 sme použili na vonkajší plech a EVOTEC 2,0 na vnútorný plech dverí, Autofun M1 sme použili na tapacír. Odhlučnenie klasika na vonkajší plech EVOTEC N10 a na tapacír sme použili STP Acoustic Felt. Takto vytlmené a odhlučnené dvere zabezpečia menej hluku prenikajúceho do a z auta a tak isto pomôžu aj ako tepelná izolácia. Ďalej sme vytlmili a odhlučnili predné podblatníky /EVOTEC 2,4 a EVOTEC Isolator 4/, priestor pod nohami vodiča a spolujazdca /EVOTEC 2,4 a EVOTEC N10/ a torpédo priestor pod stieračmi /EVOTEC 2,4 a EVOTEC N10/.

Montáž nám trvala 1 pracovný deň a tento spôsob vytlmenia a odhlučnenia zabezpečí menej hluku z prednej časti vozidla a od cesty. Ďalej by som doporučil zadné dvere a ak bude treba kufor.

Galéria

Použité produkty

Pozrite si podobné články, v kategóriách:

O autohifi vieme toho naozaj veľa, každý deň prejde našou montážnou dielňou pár áut a každá je iné, jedinečné – tak ako ich majiteľ. Zo skúseností vieme urobiť pre výsledok maximum a sme hrdí na to, že sa naši klienti pravidelne vracajú. Od roku 2004 píšeme blog o našich montážach a radi napíšeme článok aj o vašom aute – privezte ho a my vás presvedčíme!

Andrej Siváček, majiteľ Audiotuning

Napíšte nám…

Otázka

8 + 6 =

Autofólie – Carwrap – Ochranné fólie

Predaj a montáž: autofólií, ochranných fólií, okenných fólií, CarWrap fólií, karbónových fólií, bezpečnostných folií, dekoračných folií a leštenie svetiel.

U nás získate skvelý vzhľad aj zvuk. Nebojíme sa zložitosti, sme profesionáli a kvalita je pre nás základná veličina, ktorú predčí len spokojnosť zákazníka.

Z nášho blogu