Položky 0

KIA Sportage zosilňovač Renegade

Set, ktorý zákazník dostal ako darček sme montovali do jeho Kia Sportage. V tejto Kii sme už menili repro a dopojili ich na zosilňovač . Teraz prišlo na zvýraznenie basovej zložky a to týmto setom Renegade. Klasický dvojkanál neobsahuje ani HI input ani káblové remote, čo v tomto prípade nevadilo, nakoľko čínske rádio má aj RCA výstup aj možnosť ovládať SUB výstup. Subwoofer o celkom malých rozmerov je osadený 25cm basákom a do hornej časti je vyústená štrbina /alebo bass tunel ako to niekdo volá/. Vzhľadom na konštrukciu ozvučnice je nakniec basové podanie celkom výrazne a audio zostava sa dala relatívne ľahko doladiť s novo dopojeným subwoofrom. Cena za prácu a veci potrebná k montáži 130eur.

Galéria

Použité produkty

Pozrite si podobné články, v kategóriách:

O autohifi vieme toho naozaj veľa, každý deň prejde našou montážnou dielňou pár áut a každá je iné, jedinečné – tak ako ich majiteľ. Zo skúseností vieme urobiť pre výsledok maximum a sme hrdí na to, že sa naši klienti pravidelne vracajú. Od roku 2004 píšeme blog o našich montážach a radi napíšeme článok aj o vašom aute – privezte ho a my vás presvedčíme!

Andrej Siváček, majiteľ Audiotuning

Napíšte nám…

Otázka

7 + 1 =

Autofólie – Carwrap – Ochranné fólie

Predaj a montáž: autofólií, ochranných fólií, okenných fólií, CarWrap fólií, karbónových fólií, bezpečnostných folií, dekoračných folií a leštenie svetiel.

U nás získate skvelý vzhľad aj zvuk. Nebojíme sa zložitosti, sme profesionáli a kvalita je pre nás základná veličina, ktorú predčí len spokojnosť zákazníka.

Z nášho blogu