Položky 0

KOLKO STOJI DOBRA HUDBA DO AUTA V AUDIOTUNINGU.

Každopádne hudba do BMW vozidiel s basákmi pod sedadlami by som Základnú hudbu nacenil od 299eur práca materiál /413eur s tlmením/odhlučnením predných dverí/,lepší Štandart 771eur so všetkým až po cca 1220eur. samozrejme iné nároky zákazníka znamená iná cena, ale v týchto cenách je to už znateľne lepšie ako originál.

Klasické značky vozidiel kde sú 165mm reproduktory sú cenovo od 280eur až po 1700eur kompletka. Rozdiel je v či sa menia predné alebo predné aj zadné, či sa dáva zosilňovač, subwoofer, viacej zosilňovačov…. Možností je neúrekom a v dnešnej dobe, keď máme na Slovensku zastúpenie kvalitných svetových značiek, je radosť vyberať. 

Voliteľná zložka je tlmenie a odhlučnenie časti vozidla, kde cena vzhľadom na množstvo materiálu a práce rastie. Vždy sa snažím zákazníkovy navrhnúť najlepšie riešenie za čo najlepšie peniaze. Materiálov čo sa týka tlmenia a odhlučnenia je tiež neúrekom. Značiek toľko že si človek vybrať nevie. Preto je potrebný osobný kontakt a vidieť a ošahať si materiály. Dúfam, že som Vám aspoň trochu pomohol, ak nie kľudne sa zastavte, alebo ma kontaktujte.

 

Galéria

Použité produkty

Pozrite si podobné články, v kategóriách:

O autohifi vieme toho naozaj veľa, každý deň prejde našou montážnou dielňou pár áut a každá je iné, jedinečné – tak ako ich majiteľ. Zo skúseností vieme urobiť pre výsledok maximum a sme hrdí na to, že sa naši klienti pravidelne vracajú. Od roku 2004 píšeme blog o našich montážach a radi napíšeme článok aj o vašom aute – privezte ho a my vás presvedčíme!

Andrej Siváček, majiteľ Audiotuning

Napíšte nám…

Otázka

5 + 15 =

Autofólie – Carwrap – Ochranné fólie

Predaj a montáž: autofólií, ochranných fólií, okenných fólií, CarWrap fólií, karbónových fólií, bezpečnostných folií, dekoračných folií a leštenie svetiel.

U nás získate skvelý vzhľad aj zvuk. Nebojíme sa zložitosti, sme profesionáli a kvalita je pre nás základná veličina, ktorú predčí len spokojnosť zákazníka.

Z nášho blogu