Položky 0

KOMPLETKA CITROEN TEEPEE AUTOFUN DRARTEX JBL HELIX

V tomto pracovnom aute sme menili predne reproduktory a samozrejme sme dvere vytlmili a odhlučnili. Na vytlmenie sme použili AutoFun M2 5ks na dvere, AutoFun M1 2ks na tapacíre a DrARTEX LACE 05 5ks tiež na tapacíre. Vzhľadom na výškové reproduktory umiestnené v prístrojovej doske a stredobas vo dverách sme použili reproduktory Helix F62c, ktoré majú zvlášť výhybku pre výškový a stredobasový reproduktor. Po vypočutí sme museli vymeniť aj OEM rádio nakoľko jeho zvuk bol katastrofálny. Montáž nám trvala 6 hodín.

Galéria

Použité produkty

Pozrite si podobné články, v kategóriách:

O autohifi vieme toho naozaj veľa, každý deň prejde našou montážnou dielňou pár áut a každá je iné, jedinečné – tak ako ich majiteľ. Zo skúseností vieme urobiť pre výsledok maximum a sme hrdí na to, že sa naši klienti pravidelne vracajú. Od roku 2004 píšeme blog o našich montážach a radi napíšeme článok aj o vašom aute – privezte ho a my vás presvedčíme!

Andrej Siváček, majiteľ Audiotuning

Napíšte nám…

Otázka

8 + 9 =

Autofólie – Carwrap – Ochranné fólie

Predaj a montáž: autofólií, ochranných fólií, okenných fólií, CarWrap fólií, karbónových fólií, bezpečnostných folií, dekoračných folií a leštenie svetiel.

U nás získate skvelý vzhľad aj zvuk. Nebojíme sa zložitosti, sme profesionáli a kvalita je pre nás základná veličina, ktorú predčí len spokojnosť zákazníka.

Z nášho blogu