Položky 0

KOMPLETKA HONDA CIVIC JL AUDIO DRARTEX JBL CRUNCH NEOPRENE

Japonské auta sú dobré autá, ale tlmenie a odhlučnenie a zvuk nič moc. V tomto smere sme sa do toho pustili a dvere poriadne vytlmili DrARTEX Medium /9ks/ a Light /4ks/ a samozrejme odhlučnili EVOTEC Neoprene 6 /4ks/. Do takto upravených a pripravených dverí sme osadili skvelé komponentné repro JL Audio C1-650 do predných a koaxiálne JL Audio C1-650x do zadných dverí. Tým pádom kvalita zvuku vyriešená, tak isto aj komfort vďaka tlmeniu a odhlučneniu dverí. Pre lepší komfort sme vytlmili a odhlučnili priestor pod nohami vodič+spolujazdec a predné podblatníky na čo sme potrebovali EVOTEC neoprene 6 /1ks/, DrARTEX GOLD /4ks/ a DrARTEX BAFFLE 05 /3ks/. Zvuk sme posilnili a subwoofer JBL S-1224SS, ktorý napája monoblok CRUNCH GTO1750, ktorý si výborne „rozumie“ s OEM rádiom a vďaka pribalenej káblovej ovládačke si viete pridať, alebo ubrať podľa nálady a potreby. Montáž nám trvala 2 dni a cena práca + materiál 1369eur.

 

Galéria

Použité produkty

Pozrite si podobné články, v kategóriách:

O autohifi vieme toho naozaj veľa, každý deň prejde našou montážnou dielňou pár áut a každá je iné, jedinečné – tak ako ich majiteľ. Zo skúseností vieme urobiť pre výsledok maximum a sme hrdí na to, že sa naši klienti pravidelne vracajú. Od roku 2004 píšeme blog o našich montážach a radi napíšeme článok aj o vašom aute – privezte ho a my vás presvedčíme!

Andrej Siváček, majiteľ Audiotuning

Napíšte nám…

Otázka

2 + 3 =

Autofólie - Carwrap - Ochranné fólie

Predaj a montáž: autofólií, ochranných fólií, okenných fólií, CarWrap fólií, karbónových fólií, bezpečnostných folií, dekoračných folií a leštenie svetiel.

U nás získate skvelý vzhľad aj zvuk. Nebojíme sa zložitosti, sme profesionáli a kvalita je pre nás základná veličina, ktorú predčí len spokojnosť zákazníka.

Z nášho blogu