Položky 0

KOMPLETKA HYUNDAI I30 N AUTOFUN NEOPRENE PIONEER

Tento Hyundai  už mal osadené repro od Pioneer. My sme dvere poriadny vytlmili a odhlučnili. Na vytlmenie sme použili kvalitný materiál Autofun M3 a M2 a na odhlučnenie Neopren od Evotec 10mm hrúbka. Tým pádom je zlepšený komfort a aj zvuk repro. V predných dverách sú použite komponetné a v zadných koaxiálne reproduktory od Pioneer. Na lepšie nastavenie zvuku a aj trošku väčší výkon bol dopojoný DSP zosilňovač DEQ-S1000A, ktorý dokáže ešte rozšíriť v aute možnosť prehrávania o USB. Ladenie sme prvý krát riešili cez iPhone nakoľko s Androidom nám to nešlo. Ale to ešte preverujeme a riešime. Zo zvukom je spokojný zákazník a aj my a ak by nie vždy je možnosť dopojiť subwoofer a zlepšiť zvuk. Montáž 1 deň.

 

Galéria

Použité produkty

Pozrite si podobné články, v kategóriách:

O autohifi vieme toho naozaj veľa, každý deň prejde našou montážnou dielňou pár áut a každá je iné, jedinečné – tak ako ich majiteľ. Zo skúseností vieme urobiť pre výsledok maximum a sme hrdí na to, že sa naši klienti pravidelne vracajú. Od roku 2004 píšeme blog o našich montážach a radi napíšeme článok aj o vašom aute – privezte ho a my vás presvedčíme!

Andrej Siváček, majiteľ Audiotuning

Napíšte nám…

Otázka

4 + 6 =

Autofólie - Carwrap - Ochranné fólie

Predaj a montáž: autofólií, ochranných fólií, okenných fólií, CarWrap fólií, karbónových fólií, bezpečnostných folií, dekoračných folií a leštenie svetiel.

U nás získate skvelý vzhľad aj zvuk. Nebojíme sa zložitosti, sme profesionáli a kvalita je pre nás základná veličina, ktorú predčí len spokojnosť zákazníka.

Z nášho blogu