Položky 0

KOMPLETKA KIA SPORTAGE DRARTEX EVOTEC JBL

Zákazník nebol spokojný so zvukom OEM zostavy svojho Kia Sportage. Po rozhovore sme sa dohodli na zmene reproduktorov v predných dverách a samozrejme Tlmenie a Odhlučnenie.  Výber reproduktorov padol na JBL GTO609c. Do predných dverí sme osadili komponentnú sadu JBL GTO609c momentálne na autorádio s možnosťou pripojenia na zosilňovač do budúcna, keby zákazník chcel posunúť zvuk na vyššiu úroveň. Dvere sme samozrejme vytlmili s odhlučnili.  Kvalitné materiáli od DrARTEX 4pláty Medium na plechové časti dverí a 2pláty Light na dverový obklad a 2pláty Neoprene 6 od Evotec pomôžu ako zvuku, tak samozrejme aj komfortu počas jazdy. Menej hluku ide dnu a von s auta. Všetko je samozrejme bez poškodenia pôvodnej kabeláže. Montáž nám trvala 4h a cena práca + materiál  350eur. Multimédiu aj kameru si zákazník dodal sám.

 

Galéria

Použité produkty

Pozrite si podobné články, v kategóriách:

O autohifi vieme toho naozaj veľa, každý deň prejde našou montážnou dielňou pár áut a každá je iné, jedinečné – tak ako ich majiteľ. Zo skúseností vieme urobiť pre výsledok maximum a sme hrdí na to, že sa naši klienti pravidelne vracajú. Od roku 2004 píšeme blog o našich montážach a radi napíšeme článok aj o vašom aute – privezte ho a my vás presvedčíme!

Andrej Siváček, majiteľ Audiotuning

Napíšte nám…

Otázka

10 + 9 =

Autofólie - Carwrap - Ochranné fólie

Predaj a montáž: autofólií, ochranných fólií, okenných fólií, CarWrap fólií, karbónových fólií, bezpečnostných folií, dekoračných folií a leštenie svetiel.

U nás získate skvelý vzhľad aj zvuk. Nebojíme sa zložitosti, sme profesionáli a kvalita je pre nás základná veličina, ktorú predčí len spokojnosť zákazníka.

Z nášho blogu