Položky 0
TLMENIE ODHLUCNENIE REPRODUKTORY OPEL INSIGNIA JBL DRARTEX 1696

KOMPLETKA OPEL INSIGNIA JBL DRARTEX

Nie každý je spokojný s OEM reproduktormi, najme ak nemajú ani dobrý „pracovný“ priestor. Vtedy nabehneme my a po dohovore so zákazníkom zistíme čo ho trápi a to sa aj vyrieši. Dvere sme poriadne vytlmili tlmiacim materiálom od DrARTEX, dvere a aj tapacír samozrejme aby nič nerezonovalo. Dvere sme aj odhlučnili Neoprene 6 je na to viac než vhodný. Vzhľadom na žáner zákazníka sme zvolili JBL komponentné reproduktory, ktoré sme osadili do MDF redukcií. Repro je dopojene vďaka redukčnej kabeláže na pôvodný konektor bez potreby „cvakania“ káblov. Celá montáž nám trvala 3h a cena práca + materiál 300eur. 

Galéria

Použité produkty

Pozrite si podobné články, v kategóriách:

O autohifi vieme toho naozaj veľa, každý deň prejde našou montážnou dielňou pár áut a každá je iné, jedinečné – tak ako ich majiteľ. Zo skúseností vieme urobiť pre výsledok maximum a sme hrdí na to, že sa naši klienti pravidelne vracajú. Od roku 2004 píšeme blog o našich montážach a radi napíšeme článok aj o vašom aute – privezte ho a my vás presvedčíme!

Andrej Siváček, majiteľ Audiotuning

Napíšte nám…

Otázka

11 + 2 =

Autofólie - Carwrap - Ochranné fólie

Predaj a montáž: autofólií, ochranných fólií, okenných fólií, CarWrap fólií, karbónových fólií, bezpečnostných folií, dekoračných folií a leštenie svetiel.

U nás získate skvelý vzhľad aj zvuk. Nebojíme sa zložitosti, sme profesionáli a kvalita je pre nás základná veličina, ktorú predčí len spokojnosť zákazníka.

Z nášho blogu