Položky 0

KOMPLETKA SEAT ALHAMBRA PIONEER JBL DRARTEX EVOTEC

Tieto auta sú neskutočne úžitkovo-rodinné. Vnútri veľké z vonku kompaktné a dôraz na využitie priestoru pre posádku a náklad. Tým pádom sme vždy používali len SLIM reproduktory, pre malú montážnu hĺbku. Do tejto Alhambry sme osadili komponentné sady od JBL série Club. Pasovali ako „šerbel na riť“. Dvere sme samozrejme vytlmili kvalitným materiálom DrARTEX Medium 10ks a odhlučnili EVOTEC Neoprene 6  4ks. Ani na tapacíre sme nezabudli a 4ks DrARTEX Light sme použili na vytlmenie. Nakoľko reproduktory je lepšie napojiť na zosilňovač, aj keď zahrajú aj z autorádia,  napojili sme MINI zosilňovač Vibe Powerbox 4 kanál. Zosilňovač tomu dodá výkon a tým pádom je reprodukcia hudby lepšia. Pôvodné rádio sme nehradili autorádiom Pioneer DEH-8700BT, ktoré dovoľuje nastavenie zvuku a samozrejme aj konektivitu. Montáž nám trvala 1 pracovný deň a cena práca + materiál 1100eur.

Galéria

Použité produkty

Pozrite si podobné články, v kategóriách:

O autohifi vieme toho naozaj veľa, každý deň prejde našou montážnou dielňou pár áut a každá je iné, jedinečné – tak ako ich majiteľ. Zo skúseností vieme urobiť pre výsledok maximum a sme hrdí na to, že sa naši klienti pravidelne vracajú. Od roku 2004 píšeme blog o našich montážach a radi napíšeme článok aj o vašom aute – privezte ho a my vás presvedčíme!

Andrej Siváček, majiteľ Audiotuning

Napíšte nám…

Otázka

12 + 13 =

Autofólie - Carwrap - Ochranné fólie

Predaj a montáž: autofólií, ochranných fólií, okenných fólií, CarWrap fólií, karbónových fólií, bezpečnostných folií, dekoračných folií a leštenie svetiel.

U nás získate skvelý vzhľad aj zvuk. Nebojíme sa zložitosti, sme profesionáli a kvalita je pre nás základná veličina, ktorú predčí len spokojnosť zákazníka.

Z nášho blogu