Položky 0

KOMPLETKA VW GOLF 5 R32 GROUND ZERO AUTOFUN

VW Golf je trieda sama o sebe a aby jazda bola príjemná nadišiel čas trošku pomeniť veci. Reproduktory sme vymenili za Ground Zero GZTC 165 TXII, jedná sa o komponentné 165mm reproduktory, ktoré za 119eur poskytujú dostatok zábavy a pôžitku. Lakované MDF pod reproduktory aby všetko bolo tak ako má byť a redukčné reprokáble s napojením na OEM konektor bez nutnosti cvakať inštaláciu samozrejmosť. Dvere sme vytlmili AutoFun M2 materiálom. Tapacir AutoFun M1 a odhlu4nili tie6 AutoFun materiálom. Zvuk je super aj keď máte Equalizár na strede je všetko výrazne. Samozrejem korekcie na uši zákazníka niesu problém, veď na to tam sú. Montáž nám trvala 6h nakoľko sa ešte prekabloval aktívny syslém.

Galéria

Použité produkty

Pozrite si podobné články, v kategóriách:

O autohifi vieme toho naozaj veľa, každý deň prejde našou montážnou dielňou pár áut a každá je iné, jedinečné – tak ako ich majiteľ. Zo skúseností vieme urobiť pre výsledok maximum a sme hrdí na to, že sa naši klienti pravidelne vracajú. Od roku 2004 píšeme blog o našich montážach a radi napíšeme článok aj o vašom aute – privezte ho a my vás presvedčíme!

Andrej Siváček, majiteľ Audiotuning

Napíšte nám…

Otázka

6 + 4 =

Autofólie - Carwrap - Ochranné fólie

Predaj a montáž: autofólií, ochranných fólií, okenných fólií, CarWrap fólií, karbónových fólií, bezpečnostných folií, dekoračných folií a leštenie svetiel.

U nás získate skvelý vzhľad aj zvuk. Nebojíme sa zložitosti, sme profesionáli a kvalita je pre nás základná veličina, ktorú predčí len spokojnosť zákazníka.

Z nášho blogu