Položky 0
Subwoofer Ground Zero

KRPEC NA SKÚŠANIE GROUND ZERO GZHW 16SPL

KRPEC NA SKÚŠANIE GROUND ZERO GZHW 16SPL

Občas mám chuť na niečo nové a stále počúvam subwoofer áno, ale sem nie, tam nie…. Tak skúsim tohto krpca a uvidíme čo z toho bude. Výkon 500/1000W RMS/MAX hovorí, že by to malo byť v pohode. A doporučený objem je tiež zaujímaví /malý/, takže už len zbuchnuť box a skúšať a skúšať. Tak čekuj našu stránku určite pridáme info ako sme s ním spokojný.

Galéria

Použité produkty

Pozrite si podobné články, v kategóriách:

O autohifi vieme toho naozaj veľa, každý deň prejde našou montážnou dielňou pár áut a každá je iné, jedinečné – tak ako ich majiteľ. Zo skúseností vieme urobiť pre výsledok maximum a sme hrdí na to, že sa naši klienti pravidelne vracajú. Od roku 2004 píšeme blog o našich montážach a radi napíšeme článok aj o vašom aute – privezte ho a my vás presvedčíme!

Andrej Siváček, majiteľ Audiotuning

Napíšte nám…

Otázka

1 + 6 =

Autofólie - Carwrap - Ochranné fólie

Predaj a montáž: autofólií, ochranných fólií, okenných fólií, CarWrap fólií, karbónových fólií, bezpečnostných folií, dekoračných folií a leštenie svetiel.

U nás získate skvelý vzhľad aj zvuk. Nebojíme sa zložitosti, sme profesionáli a kvalita je pre nás základná veličina, ktorú predčí len spokojnosť zákazníka.

Z nášho blogu