Položky 0

LED DENNE SVIETENIE PHILIPS LEŠTENIE SVETIEL OCHRANNA FÓLIA RENAULT MEGANE

Tento Renault Megane mal zažltnuté predné svetlomety a tým pádom svietili slabšie akoby mali. Pristúpili sme k ich vylešteniu a ochráneniu pomocou ochrannej fólie. Fólia ma životnosť 5 rokov a následne sa dá „ľahko“ vymeniť za novú. Zákazník k nám prišiel ale s požiadavkou LED Denného svietenia, aby nemusel mať cez deň zapnuté hlavné svetlomety = nižšia spotreba elektrickej energie = nižšia spotreba paliva. Takže všetci vyhrali zákonné svietenie aj Vaša peňaženka. Samozrejme sa nejedná o litre ušetrené. Montáž nám trvala 4h.

Cena práca + materiál 190eur.

Tu nájdeš viac o ochrannej fólii, ktorú sme použili na vyleštené svetlá. TuningFolie

Galéria

Použité produkty

Pozrite si podobné články, v kategóriách:

O autohifi vieme toho naozaj veľa, každý deň prejde našou montážnou dielňou pár áut a každá je iné, jedinečné – tak ako ich majiteľ. Zo skúseností vieme urobiť pre výsledok maximum a sme hrdí na to, že sa naši klienti pravidelne vracajú. Od roku 2004 píšeme blog o našich montážach a radi napíšeme článok aj o vašom aute – privezte ho a my vás presvedčíme!

Andrej Siváček, majiteľ Audiotuning

Napíšte nám…

Otázka

13 + 3 =

Autofólie – Carwrap – Ochranné fólie

Predaj a montáž: autofólií, ochranných fólií, okenných fólií, CarWrap fólií, karbónových fólií, bezpečnostných folií, dekoračných folií a leštenie svetiel.

U nás získate skvelý vzhľad aj zvuk. Nebojíme sa zložitosti, sme profesionáli a kvalita je pre nás základná veličina, ktorú predčí len spokojnosť zákazníka.

Z nášho blogu