0

LEXUS SC 430 OPRAVA ZATELKANIA STRECHY OPRAVA RADIA

LEXUS SC 430 PIONEER. Občas robíme aj takéto autá. Autá, v ktorých sa nerieši audio, ale len nejaké dokončovačky. V tomto prípade sa jednalo o zatekajúcu strechu, nefungujúcu anténu a problém s vymeneným autorádiom.

Autorádio bolo už vymenené, len vzhľadom na aktívny audio systém a ovládanie na volante nebolo všetko ako má byť. Audio systém bol vyriešený na nás ostalo už „len“ ovládanie na volante a upratať všetko ako má byť.  Dnes už nie je problém dodať potrebný interface na konkrétne vozidlo a na konkrétny audio systém, takže nie je potrebné poškodiť pôvodnú kabeláž a vzhľadom na cenu ani ekonomické.

Problém zatekajúcej strechy bolo samozrejme poškodené tesnenie strechy. Po diagnostike a oblievaní auta vodou sme našli o ktoré sa jedná, aby si ho zákazník mohol objednať. Zistenie, že náhradný diel v Lexuse AT je výrazne lacnejší ako v Lexuse SK ma dosť nahnevalo.

Anténa už mala svoje najlepšie dni za sebou a tak nič iné ako výmena za novú by problém nevyriešilo. Po prečítaní článkov na www stránkach bolo jasné, že je to celkom bežná porucha. Výmena po rozobratí polovici kufra už nebola pre kolegu veľký problém.

Koľko to trvá? Samotná montáž a výmena trvala cca 2 dni, najdlhšie trvalo dodanie dielov.

Koľko to stojí? Všetko záleží od cien náhradných dielov. Cena za prácu 290eur.

Galéria

Použité produkty

Pozrite si podobné články, v kategóriách:

O autohifi vieme toho naozaj veľa, každý deň prejde našou montážnou dielňou pár áut a každá je iné, jedinečné – tak ako ich majiteľ. Zo skúseností vieme urobiť pre výsledok maximum a sme hrdí na to, že sa naši klienti pravidelne vracajú. Od roku 2004 píšeme blog o našich montážach a radi napíšeme článok aj o vašom aute – privezte ho a my vás presvedčíme!

Andrej Siváček, majiteľ Audiotuning

Napíšte nám…

Otázka

5 + 12 =

Z nášho blogu