Položky 0
2011/01/audiotuning-NASE-testy.jpg

Liek na krízu by JBL.

Zapojili sme koaxi na zosilňovač power série a zaťaženie zvládali bravúrne, aj keď podľa mňa je táto séria prioritne určená na napojenie na rádio, ale je povzbudzujúce, že koaxi za 28,90,-Eura a kompá za 49,90,-Eura zahrajú aj na zosilňovači, čo je vhodné pre budúce dopojenie zosilňovača. No a mne hneď po rozbalení a vybraní stredobasu zaujal kôš reproduktoru, ktorý mne osobne pripomína GTO sériu. Táto séria ma akurát jeden problém a to že nemá mriežky, ale na druhej strane pri dnešných montážach do dverí ich aj tak vyhadzujeme. Výhybka je len na výškový reproduktor napojená priamo na kábli, ale v tejto cenovej skupine je to štandart.Moja rada je napojiť na rádio kompá do 4 dverí a dopojiť JBL CS 30cm uzavrenku a dvojkanál. Cena takéhoto setu sa pritom zastaví na cene krásnych 248,80,-Eur čo je pri takejto zostave od svetoznámeho výrobcu bagateľ. Takže poďme sa liečiť!

 

 

cs-4

cs-5

CS-5c

cs-6

CS-6c

cs-69

cs_bas

        

Galéria

Použité produkty

Pozrite si podobné články, v kategóriách:

O autohifi vieme toho naozaj veľa, každý deň prejde našou montážnou dielňou pár áut a každá je iné, jedinečné – tak ako ich majiteľ. Zo skúseností vieme urobiť pre výsledok maximum a sme hrdí na to, že sa naši klienti pravidelne vracajú. Od roku 2004 píšeme blog o našich montážach a radi napíšeme článok aj o vašom aute – privezte ho a my vás presvedčíme!

Andrej Siváček, majiteľ Audiotuning

Napíšte nám…

Otázka

14 + 1 =

Autofólie – Carwrap – Ochranné fólie

Predaj a montáž: autofólií, ochranných fólií, okenných fólií, CarWrap fólií, karbónových fólií, bezpečnostných folií, dekoračných folií a leštenie svetiel.

U nás získate skvelý vzhľad aj zvuk. Nebojíme sa zložitosti, sme profesionáli a kvalita je pre nás základná veličina, ktorú predčí len spokojnosť zákazníka.

Z nášho blogu