Položky 0
2010/11/andrejove_loga_audiotuning-novinka.jpg

Limitovaná séria AudioTuning P1022

Pri stavbe boli brané do úvahy výrobcom udané hodnoty, ale pre dosiahnutie čo najlepšieho basového pôžitku, bolo radšej všetko prerátane a podľa toho bol skonštruovaný tento box. Vzhľadom na ukončenie predaja ide o limitovanú sériu v počte dvoch kusov. Cena je 279,- Eur. Vyrobíme, vzhľadom na obmedzený počet, len dva kusy. Takže exkluzivita je zaručená.

Galéria

Použité produkty

Pozrite si podobné články, v kategóriách:

O autohifi vieme toho naozaj veľa, každý deň prejde našou montážnou dielňou pár áut a každá je iné, jedinečné – tak ako ich majiteľ. Zo skúseností vieme urobiť pre výsledok maximum a sme hrdí na to, že sa naši klienti pravidelne vracajú. Od roku 2004 píšeme blog o našich montážach a radi napíšeme článok aj o vašom aute – privezte ho a my vás presvedčíme!

Andrej Siváček, majiteľ Audiotuning

Napíšte nám…

Otázka

8 + 10 =

Autofólie – Carwrap – Ochranné fólie

Predaj a montáž: autofólií, ochranných fólií, okenných fólií, CarWrap fólií, karbónových fólií, bezpečnostných folií, dekoračných folií a leštenie svetiel.

U nás získate skvelý vzhľad aj zvuk. Nebojíme sa zložitosti, sme profesionáli a kvalita je pre nás základná veličina, ktorú predčí len spokojnosť zákazníka.

Z nášho blogu