Položky 0
2009/02/andrejove_xb10a_boxer.jpg

Maly buchač 🙂

 Ma integrovaný zosilňovač, ktorý je chránený 5A poistkou. Výkon je udávaný 250W hudobný. Basák je 25 cm a je v tube s bassreflexom. K tomuto subíku sú pribalené napájacie a aj signálové RCA káble v dĺžke 5m. Pokial Vaše autorádio nemá RCA výstup dá sa napojiť cez HI level Input. Na zosilňovači sa nastavuje celková hlasitosť a LPF frekvencia. Veľkou výhodou je možnosť po odpojení dvoch konektorov vyhodiť subík z auta keď treba niečo previezť.  Aktuálnu cenu si možšéte pozrieť tu.

Galéria

Použité produkty

Pozrite si podobné články, v kategóriách:

O autohifi vieme toho naozaj veľa, každý deň prejde našou montážnou dielňou pár áut a každá je iné, jedinečné – tak ako ich majiteľ. Zo skúseností vieme urobiť pre výsledok maximum a sme hrdí na to, že sa naši klienti pravidelne vracajú. Od roku 2004 píšeme blog o našich montážach a radi napíšeme článok aj o vašom aute – privezte ho a my vás presvedčíme!

Andrej Siváček, majiteľ Audiotuning

Napíšte nám…

Otázka

6 + 8 =

Autofólie – Carwrap – Ochranné fólie

Predaj a montáž: autofólií, ochranných fólií, okenných fólií, CarWrap fólií, karbónových fólií, bezpečnostných folií, dekoračných folií a leštenie svetiel.

U nás získate skvelý vzhľad aj zvuk. Nebojíme sa zložitosti, sme profesionáli a kvalita je pre nás základná veličina, ktorú predčí len spokojnosť zákazníka.

Z nášho blogu