Položky 0

Mercedes Benz C montáž tlmenia, subwooferu a zosilňovača

Už aj pre Mercedes je na trhu veľa OEM reproduktorových sad. Tieto sady sú určené na výmenu bez poškodenia kabeláže a bez nutnosti ďalších redukcií. V tomto prípade sme osadili STEG BZ40AII do predných dverí, STEG BZ40D do zadných a basové reproduktory STEG BZW80L/R. Samozrejme výmena skoro „klik“ systém, aby v servise bolo všetko v priadku a nepadla záruka. Predné aj zadné dvere sme samozrejme pre zníženie hluku a zlepšenie zvuku vytlmili a odhlučnili. Na vonkajší plech sme použili EVOTEC 2,4, na vnútorný plech EVOTEC 2,0 a na tapacír STP BLACK GOLD. Vytlmením sme zabránili rezonanciám a stŕpaniu. Následne sme dvere odhlučnili na vonkajší plech sme na EVOTEC 2,4 nalepili odhlučnenie EVOTEC Wave 15 Linear na predné a EVOTEC N10 na zadné dvere a na tapacír sme vrátili odhlučnenie od výroby. Do takto upravených dverí sme osadili 10cm komponentnú sadu a pod nohy vodiča a spolujazdca sme osadili 20cm bass repro, ktoré nahradili jeden 16cm od výroby.

Pre lepšie využitie potencionálu  nových reproduktorov sme dopojili šesť kanálový zosilňovač s osem kanálovým DSP zvukovým procesorom AWAVE dsp 6V2. Dopojenie je tiež vďaka OEM kabeláže. Zvuk je vzhľadom na použitie kvalitných reproduktorov samozrejme lepší a určite poteší aj zníženie hluku vďaka tlmeniu a odhlučneniu. Vďaka DSP môžeme zvuk nastaviť pre konkrétneho zákazníka.

Montáž nám trvala 2 pracovné dni.

Galéria

Použité produkty

Pozrite si podobné články, v kategóriách:

O autohifi vieme toho naozaj veľa, každý deň prejde našou montážnou dielňou pár áut a každá je iné, jedinečné – tak ako ich majiteľ. Zo skúseností vieme urobiť pre výsledok maximum a sme hrdí na to, že sa naši klienti pravidelne vracajú. Od roku 2004 píšeme blog o našich montážach a radi napíšeme článok aj o vašom aute – privezte ho a my vás presvedčíme!

Andrej Siváček, majiteľ Audiotuning

Napíšte nám…

Otázka

11 + 7 =

Autofólie – Carwrap – Ochranné fólie

Predaj a montáž: autofólií, ochranných fólií, okenných fólií, CarWrap fólií, karbónových fólií, bezpečnostných folií, dekoračných folií a leštenie svetiel.

U nás získate skvelý vzhľad aj zvuk. Nebojíme sa zložitosti, sme profesionáli a kvalita je pre nás základná veličina, ktorú predčí len spokojnosť zákazníka.

Z nášho blogu