Položky 0

Mikro zosilňovač GROUND ZERO GZCS A-4,80

Novinka u nás v ponuke je tento mikro zosilňovač od nemeckej značky Ground Zero. Konkrétne sa jedná o štvor kanálový zosilňovač GZCS A-4.80 veľmi malých rozmerov, pre ľahšiu integráciu do vozidla.

Zosilňovač má udávaný výkon 4×60/80W RMS pri 4/2 Ohmoch, čo by malo byť dostatočné na reproduktory u nás montované pri požiadavke malých rozmerov. Osobne mám radšej mini zosilňovače, ale požiadavka na mikro rozmery má niekedy prednosť. Zosilňovač je možné zapojiť aj do mostíka, vtedy je výkon 2x160W pri 4 Ohmoch. Frekvenčný rozsah je 10-35.00Hz, rozmery 85x40x151/171mm a použitá je 30A poistka.

Hi input a AUTO ON. Veľmi dôležité pre dopojenie k OEM rádiám je vysokoúrovňový vstup s AUTO ON. Nieje potreba ďalších prevodníkov, zapnutie zosilňovača je pomocou signálu vysokej úrovne vodičového reproduktora. K zosilňovaču je možné dokúpiť redukcie na konkrétne vozidlo.

Crossover. Niekedy sa zabudne, alebo nieje miesto v týchto mikro zosilňovačoch na crossover. V tomto prípade je možnosť HP /orezáva spodné frekvencie podľa nastavenia, vhodné pre reproduktory/, LP /orezáva vyššie frekvencie, podľa nastavenia, vhodné pre basové reproduktory/ alebo bez orezania FLAT. Rozsah orezania je 20-300Hz.

Cena. Asi najdôležitejší parameter  je samozrejme aj cena. V tomto prípade je stanovená MOC cena 249eur. Je to naozaj dosť, ale pracujeme na akciovej cene.

Galéria

Použité produkty

Pozrite si podobné články, v kategóriách:

O autohifi vieme toho naozaj veľa, každý deň prejde našou montážnou dielňou pár áut a každá je iné, jedinečné – tak ako ich majiteľ. Zo skúseností vieme urobiť pre výsledok maximum a sme hrdí na to, že sa naši klienti pravidelne vracajú. Od roku 2004 píšeme blog o našich montážach a radi napíšeme článok aj o vašom aute – privezte ho a my vás presvedčíme!

Andrej Siváček, majiteľ Audiotuning

Napíšte nám…

Otázka

13 + 2 =

Autofólie – Carwrap – Ochranné fólie

Predaj a montáž: autofólií, ochranných fólií, okenných fólií, CarWrap fólií, karbónových fólií, bezpečnostných folií, dekoračných folií a leštenie svetiel.

U nás získate skvelý vzhľad aj zvuk. Nebojíme sa zložitosti, sme profesionáli a kvalita je pre nás základná veličina, ktorú predčí len spokojnosť zákazníka.

Z nášho blogu