Položky 0

Mokrý sen ?:)

 vybrať bez toho aby ste museli vybrať resp vyložiť polovičku kufra.Ja som mal danú maximálnu hĺbu bedne, aby som mohol ešte vybrať rezervu a počas prezúvania auta mohol ešte voziť v kufri štyri kolesá. No a tak po rozhovore z naším dvorným stolárom Dušanom a po jeho vytvorení kostri sme to celé olaminovali z predu a vrcho. Zadok, spodok a boky sú z 25mm MDF. V strede je oddelovacia priečka taktiež z MDF dosky. Ohladom povrchovej úpravy som nemal dlho jasno, ale nakoniec vyhral moj favori a to koberec od AZ AudioCompu /taliani/ mojej naj farby Antracit /ja ju volam čierna šedivá/. Stýčná plocha medzi MDF a basákom je ešte olepená penovou páskou pre lepšiu izoláciu. 

 

 

Sample Image Sample Image Sample Image Sample Image Sample Image Sample Image Sample Image

Galéria

Použité produkty

Pozrite si podobné články, v kategóriách:

O autohifi vieme toho naozaj veľa, každý deň prejde našou montážnou dielňou pár áut a každá je iné, jedinečné – tak ako ich majiteľ. Zo skúseností vieme urobiť pre výsledok maximum a sme hrdí na to, že sa naši klienti pravidelne vracajú. Od roku 2004 píšeme blog o našich montážach a radi napíšeme článok aj o vašom aute – privezte ho a my vás presvedčíme!

Andrej Siváček, majiteľ Audiotuning

Napíšte nám…

Otázka

2 + 15 =

Autofólie – Carwrap – Ochranné fólie

Predaj a montáž: autofólií, ochranných fólií, okenných fólií, CarWrap fólií, karbónových fólií, bezpečnostných folií, dekoračných folií a leštenie svetiel.

U nás získate skvelý vzhľad aj zvuk. Nebojíme sa zložitosti, sme profesionáli a kvalita je pre nás základná veličina, ktorú predčí len spokojnosť zákazníka.

Z nášho blogu