Položky 0
Sample Image

Montáž Ford S-Max

 Do takto upravených krúžkov putovali kompa od JBL GTO 6507C do všetých 4 dverý. Všetky reprá su poháňané 4-kanálovým zosilňovačom JBL GTO 504.Ako subwoofer sme sa rozhodli použiť overenú klasiku zo značky JBL a to GTO 1202D ktorý ma dve dvoj ohmové vinutia. Voľba zosilňovača padla na JBL GTO 752. Napájacie sety DI23088 od fi Dietz pre každý zosilňovač jeden. Aby sme sa mohli pripojit na sériové rádio boli použité dva HI/LO adaptery Dietz.

  

 

 

Galéria

Použité produkty

Pozrite si podobné články, v kategóriách:

O autohifi vieme toho naozaj veľa, každý deň prejde našou montážnou dielňou pár áut a každá je iné, jedinečné – tak ako ich majiteľ. Zo skúseností vieme urobiť pre výsledok maximum a sme hrdí na to, že sa naši klienti pravidelne vracajú. Od roku 2004 píšeme blog o našich montážach a radi napíšeme článok aj o vašom aute – privezte ho a my vás presvedčíme!

Andrej Siváček, majiteľ Audiotuning

Napíšte nám…

Otázka

5 + 3 =

Autofólie – Carwrap – Ochranné fólie

Predaj a montáž: autofólií, ochranných fólií, okenných fólií, CarWrap fólií, karbónových fólií, bezpečnostných folií, dekoračných folií a leštenie svetiel.

U nás získate skvelý vzhľad aj zvuk. Nebojíme sa zložitosti, sme profesionáli a kvalita je pre nás základná veličina, ktorú predčí len spokojnosť zákazníka.

Z nášho blogu