Položky 0

Montáž Subíku mazda 626

 Nakolko bolo treba zabrať čo najmenej miesta rozhodli sme sa pre uzavretu /Iba 25l!!!/ ozvučnicu.Na vytlmenie bola použitá akustická vlna. Namontovaná bola dvojcievková svorkovnica pre ľahšie zapajanie či na 2×2 ohmy alebo 4 ohmy od nemeckeh fi Dietz.Zosilňovač bol použitý z ponuky JBL a to 4-kanál GTO 75.4 z výkonom 4x100W RMS resp 2x300W RMS a každý mostík napájal jednu cievku tohto 400/1600W subwoofru. Hudbu v tomto aute budeme doplnat tak Vás budeme priebežne informovať.

 

 

 

 

Sample Image Sample Image Sample Image Sample Image Sample Image

Galéria

Použité produkty

Pozrite si podobné články, v kategóriách:

O autohifi vieme toho naozaj veľa, každý deň prejde našou montážnou dielňou pár áut a každá je iné, jedinečné – tak ako ich majiteľ. Zo skúseností vieme urobiť pre výsledok maximum a sme hrdí na to, že sa naši klienti pravidelne vracajú. Od roku 2004 píšeme blog o našich montážach a radi napíšeme článok aj o vašom aute – privezte ho a my vás presvedčíme!

Andrej Siváček, majiteľ Audiotuning

Napíšte nám…

Otázka

8 + 4 =

Autofólie – Carwrap – Ochranné fólie

Predaj a montáž: autofólií, ochranných fólií, okenných fólií, CarWrap fólií, karbónových fólií, bezpečnostných folií, dekoračných folií a leštenie svetiel.

U nás získate skvelý vzhľad aj zvuk. Nebojíme sa zložitosti, sme profesionáli a kvalita je pre nás základná veličina, ktorú predčí len spokojnosť zákazníka.

Z nášho blogu