Položky 0

MULTIMEDIA PARKOVACIA KAMERA VW T6 PIONEER

MULTIMEDIA PARKOVACIA KAMERA VT T6 PIONEER

Zlepšenie a uľahčenie života vodiča dodávky. V tomto prípade sa o to postará parkovacia kamera osadená v treťom brzdovom svetle. Presnejšie sa postará a bezpečné parkovanie a manévrovanie. Multimédia Pioneer sa postará o zobrazenie obrazu a samozrejme vďaka Bluetooth aj bezpečné telefonovanie počas jazdy. Ďalšou výhodou multimédie Pioneer je konektivita USB/AUX/BT/BT audio a samozrejme aj AM/FM rádio. Nás z AudioTuning-u samozrejme zaujíma aj zvuk a ten je samozrejme po výmene lepší a vzhľadom na možnosti nastavenia aj ľahšie nastaviteľný na konkrétneho majiteľa. Montáž nám trvala cca 4h a cena práca materiál 490eur.

MULTIMEDIA PARKOVACIA KAMERA VT T6 PIONEER

 

Odkazy : Pioneer

Galéria

Použité produkty

Pozrite si podobné články, v kategóriách:

O autohifi vieme toho naozaj veľa, každý deň prejde našou montážnou dielňou pár áut a každá je iné, jedinečné – tak ako ich majiteľ. Zo skúseností vieme urobiť pre výsledok maximum a sme hrdí na to, že sa naši klienti pravidelne vracajú. Od roku 2004 píšeme blog o našich montážach a radi napíšeme článok aj o vašom aute – privezte ho a my vás presvedčíme!

Andrej Siváček, majiteľ Audiotuning

Napíšte nám…

Otázka

9 + 3 =

Autofólie - Carwrap - Ochranné fólie

Predaj a montáž: autofólií, ochranných fólií, okenných fólií, CarWrap fólií, karbónových fólií, bezpečnostných folií, dekoračných folií a leštenie svetiel.

U nás získate skvelý vzhľad aj zvuk. Nebojíme sa zložitosti, sme profesionáli a kvalita je pre nás základná veličina, ktorú predčí len spokojnosť zákazníka.

Z nášho blogu