Položky 0
2010/06/andrejove_loga_audiotuning.jpg

Naše Subwoofre AudioTuning

 

od renovovaných výrobcov, a prevedenie boxu bude vždy len z MDF. Čo sa týka povrchovej úpravy používame koberce vysokej kvality a samozrejme neostane len pri kobercoch, ale budú rôzne povrchové úpravy. Nejde nám o cenu, ale hlavne o vynikajúci zvuk, ktorý si zamilujete a bude blahodárne pôsobiť na Vaše ušné bubienky a o dokreslenie basovej zložky a jej najvernejšej reprodukcie. Každý subwoofer novej rady prejde kontrolou u nás v autách, kde ho preveríme a hlavne zistíme či je dobre navrhnutý, či už po zvukovej, alebo konštrukčnej stránke. Ak budete mať nejaké nápady, postrehy sem s nimi audiotuning@audio04.foodbuddy.sk.

Galéria

Použité produkty

Pozrite si podobné články, v kategóriách:

O autohifi vieme toho naozaj veľa, každý deň prejde našou montážnou dielňou pár áut a každá je iné, jedinečné – tak ako ich majiteľ. Zo skúseností vieme urobiť pre výsledok maximum a sme hrdí na to, že sa naši klienti pravidelne vracajú. Od roku 2004 píšeme blog o našich montážach a radi napíšeme článok aj o vašom aute – privezte ho a my vás presvedčíme!

Andrej Siváček, majiteľ Audiotuning

Napíšte nám…

Otázka

13 + 1 =

Autofólie – Carwrap – Ochranné fólie

Predaj a montáž: autofólií, ochranných fólií, okenných fólií, CarWrap fólií, karbónových fólií, bezpečnostných folií, dekoračných folií a leštenie svetiel.

U nás získate skvelý vzhľad aj zvuk. Nebojíme sa zložitosti, sme profesionáli a kvalita je pre nás základná veličina, ktorú predčí len spokojnosť zákazníka.

Z nášho blogu