Položky 0

NÁŠ BMW UPGRADE BMW 3

Na tomto BMW sme v prvom kroku vytlmili a odhlučnili predné a zadné dvere. Na tlmenie sme použili Autofun M3 /5ks/. na vonkajší a DrARTEX MEDIUM /4ks/ na vnútorný plech a na tapacír AutoFun M1 /4ks/. Odhlučnenie EVOTEC Neoprene 6 sme nalepili na vonkajší plech /4ks/ a tapacír DrARTEX LACE05 /7ks/. NÁŠ BMW UPGRADE BMW 3 GROUND ZERO ESX AUTOFUN DRARTEX

Do takto upravených dverí sme osadili do predných kompá Ground Zero GZCS 100BMW a do zadných koaxiálne reproduktory MB Quart QM 100X BMW. Pod sedadlá vodič + spolujazdec sme do OEM boxov osadili 20cm basové reproduktory Ground zero GZCS 200BMW. Reproduktory vďaka originálnym konektorov sme napojili na pôvodnú kabeláž bez jej poškodenia. Nakoľko výkon ani rozdelenie frekvenčného pásma nieje dostatočné, dopojili sme DSP zosilňovač ESX QE80.6DSP, ma 8 kanálový DSP a 6 kanálový zosilňovač, na ktorý sme napojili predné reproduktory, basové repro pod sedadlami a zadné reproduktory MB Quart. Vďaka DSP procesoru je ľahšie naladiť zvuk pre potreby konkrétneho zákazníka.

Montáž nám trvala 2 pracovné dni a cena práca +materiál 1970Eur aj s BMW lištami na výškove reproduktory.

odkaz na výrobcu GROUND ZERO

Galéria

Použité produkty

Pozrite si podobné články, v kategóriách:

O autohifi vieme toho naozaj veľa, každý deň prejde našou montážnou dielňou pár áut a každá je iné, jedinečné – tak ako ich majiteľ. Zo skúseností vieme urobiť pre výsledok maximum a sme hrdí na to, že sa naši klienti pravidelne vracajú. Od roku 2004 píšeme blog o našich montážach a radi napíšeme článok aj o vašom aute – privezte ho a my vás presvedčíme!

Andrej Siváček, majiteľ Audiotuning

Napíšte nám…

Otázka

4 + 3 =

Autofólie – Carwrap – Ochranné fólie

Predaj a montáž: autofólií, ochranných fólií, okenných fólií, CarWrap fólií, karbónových fólií, bezpečnostných folií, dekoračných folií a leštenie svetiel.

U nás získate skvelý vzhľad aj zvuk. Nebojíme sa zložitosti, sme profesionáli a kvalita je pre nás základná veličina, ktorú predčí len spokojnosť zákazníka.

Z nášho blogu