Položky 0

Netreba Vám hotovosť.

Splátkový festival Quatro

 

S Quatrom je teraz ešte jednoduchšie splácať ako šetriť…

„STAČÍ VÁM LEN OBČIANSKY PREUKAZ!“

Quatro Vám prináša výnimočnú príležitosť – odteraz môžete nakupovať na splátky cez Quatro len s občianskym preukazom. Už nemusíte nosiť so sebou množstvo dokladov a potvrdení, pretože teraz stačí ak pri nákupe predložíte len svoj občiansky preukaz. Zároveň Vám Quatro počas jarného Splátkového festivalu prináša akciu, v ktorej môžete splácať len 10 € mesačne pri kúpe akéhokoľvek výrobku a počas celej doby splácania.

Aj v tohtoročnej kampani Quatro pokračujem témov „Splátkový festival“, ktorý je opäť plný dobrej nálady a radosti z nakupovania. Energická hudba, dynamická choreografia s ľuďmi, ktorým sa občianske preukazy postupne menia na ich vysnívané výrobky sú hlavnými motívmi nášho nového TV spotu. Veríme že tento veselý, muzikálovo ladený, spot dokáže vo vás vzbudiť pozitívne emócie a radosť zo života a z nakupovania…

Galéria

Použité produkty

Pozrite si podobné články, v kategóriách:

O autohifi vieme toho naozaj veľa, každý deň prejde našou montážnou dielňou pár áut a každá je iné, jedinečné – tak ako ich majiteľ. Zo skúseností vieme urobiť pre výsledok maximum a sme hrdí na to, že sa naši klienti pravidelne vracajú. Od roku 2004 píšeme blog o našich montážach a radi napíšeme článok aj o vašom aute – privezte ho a my vás presvedčíme!

Andrej Siváček, majiteľ Audiotuning

Napíšte nám…

Otázka

3 + 11 =

Autofólie – Carwrap – Ochranné fólie

Predaj a montáž: autofólií, ochranných fólií, okenných fólií, CarWrap fólií, karbónových fólií, bezpečnostných folií, dekoračných folií a leštenie svetiel.

U nás získate skvelý vzhľad aj zvuk. Nebojíme sa zložitosti, sme profesionáli a kvalita je pre nás základná veličina, ktorú predčí len spokojnosť zákazníka.

Z nášho blogu