Položky 0
NISSAN GT-R TLMENIE EVOTEC

NISSAN GT-R TLMENIE EVOTEC

NISSAN GT-R TLMENIE EVOTEC – Pre zlepšenie zvuku doporučujeme urobiť tlmenie a odhlučnenie dverí a ak je to potrebne vymeniť aj reproduktory. My to doporučujeme, ale záleží od požiadaviek a potrieb zákazníka. Tlmením a odhlučnením získate aj lepší komfort počas jazdy. Na tlmenie vonkajšieho, vnútorného plechu sme použili EVOTEC 2,4 o hrúbke 2,4mm a tapacíru sme použili EVOTEC 2.0 s hrúbkou 2mm. Na odhlučnenie dverí sme použili EVOTEC Neopren s hrúbkou 10mm. Reproduktory sme nemenili zákazník je spokojný so zvukom. Montáž nám trvala 4h.

Galéria

Použité produkty

Pozrite si podobné články, v kategóriách:

O autohifi vieme toho naozaj veľa, každý deň prejde našou montážnou dielňou pár áut a každá je iné, jedinečné – tak ako ich majiteľ. Zo skúseností vieme urobiť pre výsledok maximum a sme hrdí na to, že sa naši klienti pravidelne vracajú. Od roku 2004 píšeme blog o našich montážach a radi napíšeme článok aj o vašom aute – privezte ho a my vás presvedčíme!

Andrej Siváček, majiteľ Audiotuning

Napíšte nám…

Otázka

3 + 15 =

Autofólie – Carwrap – Ochranné fólie

Predaj a montáž: autofólií, ochranných fólií, okenných fólií, CarWrap fólií, karbónových fólií, bezpečnostných folií, dekoračných folií a leštenie svetiel.

U nás získate skvelý vzhľad aj zvuk. Nebojíme sa zložitosti, sme profesionáli a kvalita je pre nás základná veličina, ktorú predčí len spokojnosť zákazníka.

Z nášho blogu