Položky 0
nissan hudba

NISSAN NAVARA AUTOFUN JL AUDIO EVOTEC

NISSAN NAVARA AUTOFUN JL AUDIO EVOTEC – Toto auto je určené na prácu a tomu je aj podriadené, aj keď auto samozrejme ponúka aj komfort a pohodlie. Zvuk však dostatočný nebol a tak sme pristúpili ku štandardnej úprave/prvému kroku a to je vytlmenie/odhlučnenie štyroch dverí a samozrejme výmenu reproduktorov. Vytlmenie sme použili 2mm materiál Autofun M2 /15ks/ na vonkajší + vnútorný plech a tapacír. No a na vonkajší plech na tlmenie sme nalepili odhlučnenie 6mm neoprén EVOTEC. Tým pádom sme zamedzili rezonanciám dverí, prenikaniu hľuku do/z auta a teda zlepšenie komfortu jazdy a zvuku. Reproduktory JL Audio C1 650komponetné do predných a koaxiálne do zadných dverí  sme osadili do lakovaných MDF redukcií. Zvuk je samozrejme lepší a je možný upgrade o zosilňovač, reproduktory sú dobré ako na rádio tak aj na zosilňovač. Cena práca + materiál 640Eur, čas potrebný 7 hodín. NISSAN NAVARA AUTOFUN JL AUDIO EVOTEC

 

A ak si myslíte že to zvládnete sami tak tu máme pre vás celý návod ako to urobiť, aké materiály kam použiť a čo je potrebné vedieť. Správne tlmenie dverí. Tlmenie aj odhučnenie môže kúpiť u nás aby ste mali istotu že kupujete kvalitný materiál ktorý je certifikovaný a odolný. Reproduktory môžeš kúpiť u nás v e-shope.

Pokiaľ máte záujem aj o fólie tak klikajte » TuningFolie

Galéria

Použité produkty

Pozrite si podobné články, v kategóriách:

O autohifi vieme toho naozaj veľa, každý deň prejde našou montážnou dielňou pár áut a každá je iné, jedinečné – tak ako ich majiteľ. Zo skúseností vieme urobiť pre výsledok maximum a sme hrdí na to, že sa naši klienti pravidelne vracajú. Od roku 2004 píšeme blog o našich montážach a radi napíšeme článok aj o vašom aute – privezte ho a my vás presvedčíme!

Andrej Siváček, majiteľ Audiotuning

Napíšte nám…

Otázka

10 + 9 =

Autofólie - Carwrap - Ochranné fólie

Predaj a montáž: autofólií, ochranných fólií, okenných fólií, CarWrap fólií, karbónových fólií, bezpečnostných folií, dekoračných folií a leštenie svetiel.

U nás získate skvelý vzhľad aj zvuk. Nebojíme sa zložitosti, sme profesionáli a kvalita je pre nás základná veličina, ktorú predčí len spokojnosť zákazníka.

Z nášho blogu