Položky 0
NISSAN X-TRAIL TLMENIE AUTOFUN EVOTEC

NISSAN X-TRAIL TLMENIE AUTOFUN EVOTEC

NISSAN X-TRAIL TLMENIE AUTOFUN EVOTEC– Najlepšie tlmenie a odhlučnenie je tlmiť to, čo zákazník pociťuje ako problém. Samozrejme náš pohľad je určite dvere, kufor, pod nohami, torpédo, podblatníky a kapota napríklad. V tomto prípade sme sa vrhli na 4 dvere a kufor.  Na vytlmenie dverí sme použili Autofun M3 vonkajší+vnútorný plech dverí a Autofun M1 na tapacír. Odhlučnenie dverí EVOTEC N6 sme nalepili na vonkajší plech dverí. Na vytlmenie a odhlučnenie kufra sme použili „sendvič“ Silent Coat TRIPLER. Montáž nám trvala 1 pracovný deň.

NISSAN X-TRAIL TLMENIE AUTOFUN EVOTEC

 

Galéria

Použité produkty

Pozrite si podobné články, v kategóriách:

O autohifi vieme toho naozaj veľa, každý deň prejde našou montážnou dielňou pár áut a každá je iné, jedinečné – tak ako ich majiteľ. Zo skúseností vieme urobiť pre výsledok maximum a sme hrdí na to, že sa naši klienti pravidelne vracajú. Od roku 2004 píšeme blog o našich montážach a radi napíšeme článok aj o vašom aute – privezte ho a my vás presvedčíme!

Andrej Siváček, majiteľ Audiotuning

Napíšte nám…

Otázka

11 + 3 =

Autofólie - Carwrap - Ochranné fólie

Predaj a montáž: autofólií, ochranných fólií, okenných fólií, CarWrap fólií, karbónových fólií, bezpečnostných folií, dekoračných folií a leštenie svetiel.

U nás získate skvelý vzhľad aj zvuk. Nebojíme sa zložitosti, sme profesionáli a kvalita je pre nás základná veličina, ktorú predčí len spokojnosť zákazníka.

Z nášho blogu