Položky 0

Nova GTO seria od JBL


Séria GTO je dlhodobo obľúbenou vďaka jej priaznivému pomeru ceny a kvality. Výrobca ju momentálne mierne prekopal a tak je v inovovanom šate. Obsahuje koaxiálne aj komponentné reprodJBL GTO uktory všetkých normovaných rozmerov. Prioritou je rozhodne rigidné šasi, patentovaná Plus One membrána stredobasu a milarovo-titaniové výšky, či nominálna impedancia 2 Ohmy, ktorá vyťaží z vášho autorádia či zosilňovača maximum. I-mount príslušenstvo pri komponentných sadách vám zjednoduší inštaláciu a zabezpeči dokonalé nasmerovanie. A to všetko samozrejme za rozumné peniaze. Cena od 49,46 Eur / 1490 Sk.

 

Zdroj: autohifi&navigacie

Galéria

Použité produkty

Pozrite si podobné články, v kategóriách:

O autohifi vieme toho naozaj veľa, každý deň prejde našou montážnou dielňou pár áut a každá je iné, jedinečné – tak ako ich majiteľ. Zo skúseností vieme urobiť pre výsledok maximum a sme hrdí na to, že sa naši klienti pravidelne vracajú. Od roku 2004 píšeme blog o našich montážach a radi napíšeme článok aj o vašom aute – privezte ho a my vás presvedčíme!

Andrej Siváček, majiteľ Audiotuning

Napíšte nám…

Otázka

12 + 6 =

Autofólie – Carwrap – Ochranné fólie

Predaj a montáž: autofólií, ochranných fólií, okenných fólií, CarWrap fólií, karbónových fólií, bezpečnostných folií, dekoračných folií a leštenie svetiel.

U nás získate skvelý vzhľad aj zvuk. Nebojíme sa zložitosti, sme profesionáli a kvalita je pre nás základná veličina, ktorú predčí len spokojnosť zákazníka.

Z nášho blogu