Položky 0

NOVÉ KOMPONETNE REPRODUKTORY AUDISON

NOVÉ KOMPONETNE REPRODUKTORY AUDISON – Dvojpásmové komponentné reproduktory, ktoré si jednoducho zamilujete. Kúpiť ich môže tu ..
MODEL AUDISON APK 165
Veľkosť 165 mm (6,5 „) basový reproduktor 26 mm (1 „) výškový reproduktor Crossover 46,5 x 37,5 x 20,1 mm (1,83 ″ x 1,47 x 0,8)
Výkon 100 W nepretržitý výkon
Špičkový výkon 300 W
Impedancia 4 Ω
Frekvenčný rozsah 60 – 20k Hz
Citlivosť 93,5 dB / sp

NOVÉ KOMPONETNE REPRODUKTORY AUDISON

O značke AUDISON

Reprodukcia zvuku navždy bola fascinujúci svet, kde emócie a technológie mohli kohabitovat. Rovnako ako v prípade akejkoľvek inej formy umenia. Najväčší výsledok sa dosiahne, keď sa tieto dve hodnoty na svojom vrchole konečne stanú súčasťou. S ohľadom na túto kombináciu sa každý projekt, ktorý vyvíjame, rodí s týmto prirodzeným prístupom, ktorý čerpá z našej lásky k hudbe a našej vnútornej potreby spochybniť existujúce normy. Sme inovatívni a z celého srdca sme nadšení pre vysokú kvalitu. Od zavedenia HR 100 nás spájanie pokročilých technológií s emóciami v každej fáze projektu viedlo k tvorbe produktov, ktoré skutočne poznačili históriu automobilovej hi-fi. Bezvýhradne sa venujeme výskumu dokonalosti v reproduktorov vo vozidlách, sme priekopníkmi inovácií a neuspokojujeme sa s ničím menším ako s dokonalosťou v každom produkte Audison.

Odkazy : Audison

Galéria

Použité produkty

Pozrite si podobné články, v kategóriách:

O autohifi vieme toho naozaj veľa, každý deň prejde našou montážnou dielňou pár áut a každá je iné, jedinečné – tak ako ich majiteľ. Zo skúseností vieme urobiť pre výsledok maximum a sme hrdí na to, že sa naši klienti pravidelne vracajú. Od roku 2004 píšeme blog o našich montážach a radi napíšeme článok aj o vašom aute – privezte ho a my vás presvedčíme!

Andrej Siváček, majiteľ Audiotuning

Napíšte nám…

Otázka

15 + 6 =

Autofólie - Carwrap - Ochranné fólie

Predaj a montáž: autofólií, ochranných fólií, okenných fólií, CarWrap fólií, karbónových fólií, bezpečnostných folií, dekoračných folií a leštenie svetiel.

U nás získate skvelý vzhľad aj zvuk. Nebojíme sa zložitosti, sme profesionáli a kvalita je pre nás základná veličina, ktorú predčí len spokojnosť zákazníka.

Z nášho blogu