Položky 0

NOVINKA: GROUND ZERO GZIF 6,5

NOVINKA REPRODUKTORY GROUND ZERO GZIF 6,5.  Značka Ground Zero je u nás veľmi obľúbená, vzhľadom na sortiment a ponúkaný sortiment. Základná rada od nemeckého výrobcu Ground Zero Iridium sa dočkala obnovy.

V tomto prípade sa jedná o model Ground Zero GZIF 6,5, ide o 165mm koaxiálnu sadu, ktorá obsahuje 2x 165mm stredobass osadený výškovým reproduktorom .

Technické parametre: frekvenčný rozsah 50-20.000Hz, citlivosť 91dB, Impedancia 4Ohmy a výkon 80/120W.

Cena. Jedná sa o najnižšiu radu od Ground Zero, starý model mal MOC nastavenú na 55eur /v akcií sme ich mali 44,90eur/ uvidíme ako bude nastavené cena na nový model.

Galéria

Použité produkty

Pozrite si podobné články, v kategóriách:

O autohifi vieme toho naozaj veľa, každý deň prejde našou montážnou dielňou pár áut a každá je iné, jedinečné – tak ako ich majiteľ. Zo skúseností vieme urobiť pre výsledok maximum a sme hrdí na to, že sa naši klienti pravidelne vracajú. Od roku 2004 píšeme blog o našich montážach a radi napíšeme článok aj o vašom aute – privezte ho a my vás presvedčíme!

Andrej Siváček, majiteľ Audiotuning

Napíšte nám…

Otázka

3 + 5 =

Autofólie – Carwrap – Ochranné fólie

Predaj a montáž: autofólií, ochranných fólií, okenných fólií, CarWrap fólií, karbónových fólií, bezpečnostných folií, dekoračných folií a leštenie svetiel.

U nás získate skvelý vzhľad aj zvuk. Nebojíme sa zložitosti, sme profesionáli a kvalita je pre nás základná veličina, ktorú predčí len spokojnosť zákazníka.

Z nášho blogu