Položky 0

NOVINKA: JBL FUSE 2×8″

NOVINKA: JBL FUSE 2×8″ – Od americkej značky sme naskladnili novinku malých subwooferov JBL FUSE. Jedná sa o pasívny subwoofer uzavretej konštrukcie, ktorý viete používať aj ako jeden kus. V prípade potreby ušetrenia miesta sa dá rozdeliť na polovice, a vzniknú dva plitké, ktoré už sa dajú „schovať“ všelikde. Výkon spolu majú 200/600W RMS/MAX, citlivosť 90dB, impedancia 2×4 ohmy a frekvenčný rozsah 30-200Hz. Cena je stanovená na 279eur, ale na Slovensku /aj u nás/ bude v akcií 239Eur. Hneď ako odskúšam dám vedieť info, ale zatiaľ sa mi to veľmi páči pre tých, čo nemajú nikde miesto a samozrejme chápu, že to nemôže hrať ako 10“ v bassreflexe J

Galéria

Použité produkty

Pozrite si podobné články, v kategóriách:

O autohifi vieme toho naozaj veľa, každý deň prejde našou montážnou dielňou pár áut a každá je iné, jedinečné – tak ako ich majiteľ. Zo skúseností vieme urobiť pre výsledok maximum a sme hrdí na to, že sa naši klienti pravidelne vracajú. Od roku 2004 píšeme blog o našich montážach a radi napíšeme článok aj o vašom aute – privezte ho a my vás presvedčíme!

Andrej Siváček, majiteľ Audiotuning

Napíšte nám…

Otázka

4 + 3 =

Autofólie - Carwrap - Ochranné fólie

Predaj a montáž: autofólií, ochranných fólií, okenných fólií, CarWrap fólií, karbónových fólií, bezpečnostných folií, dekoračných folií a leštenie svetiel.

U nás získate skvelý vzhľad aj zvuk. Nebojíme sa zložitosti, sme profesionáli a kvalita je pre nás základná veličina, ktorú predčí len spokojnosť zákazníka.

Z nášho blogu