Položky 0
ZOSILNOVAC JBL CLUB 704 AUDIOTUNING.SK 2451

NOVINKA NA TESTOVANIE: JBL CLUB 704 vs AUDIOTUNING.SK

Pár viet priamo od importéra. Nové vysokovýkonné zosilňovače JBL Club poskytujú JBL výkon svetovej kategórie v kompaktnej veľkosti, ktorá pasuje do väčšiny vozidiel aj pri malom dostupnom priestore. Dostupný je v 4-kanálovej, 5-kanálovej a mono verzii. Zosilňovače Club obsahujú nastaviteľné výhybky a posilnenie basov pre presné ovládanie a ladenie, plus vysoko a nízkoúrovňové vstupy, ktoré umožňujú jeho integráciu s väčšinou továrenských zvukových systémov. Je kompatibilný taktiež s viacerými technológiami vozidiel, vrátane zdokonalených asistenčných systémov riadenia a Harman HALOsonic systémom, sadou akustických riešení, ktoré môžu simulovať zvuky motora pre lepší zážitok zo šoférovania v hybridných a elektrických automobiloch, potlačiť hluk a šum z cesty pre lepšie znejúcu hudbu a ešte oveľa viac. Hneď po odskúšani napíšeme krátku recenziu. Cena je stanovená na 189,-Eur čo pri danej kvalite nie je veľa. 

Galéria

Použité produkty

Pozrite si podobné články, v kategóriách:

O autohifi vieme toho naozaj veľa, každý deň prejde našou montážnou dielňou pár áut a každá je iné, jedinečné – tak ako ich majiteľ. Zo skúseností vieme urobiť pre výsledok maximum a sme hrdí na to, že sa naši klienti pravidelne vracajú. Od roku 2004 píšeme blog o našich montážach a radi napíšeme článok aj o vašom aute – privezte ho a my vás presvedčíme!

Andrej Siváček, majiteľ Audiotuning

Napíšte nám…

Otázka

15 + 12 =

Autofólie – Carwrap – Ochranné fólie

Predaj a montáž: autofólií, ochranných fólií, okenných fólií, CarWrap fólií, karbónových fólií, bezpečnostných folií, dekoračných folií a leštenie svetiel.

U nás získate skvelý vzhľad aj zvuk. Nebojíme sa zložitosti, sme profesionáli a kvalita je pre nás základná veličina, ktorú predčí len spokojnosť zákazníka.

Z nášho blogu