Položky 0

Novinka subwoofer ESX QSB10.

NOVINKA U NÁS SUBWOOFER ESX QSB10.  Do ponuky som zaradil nový subwoofer od nemeckej značky ESX. Jedná sa o 25cm basový reproduktor osadený v otvorenej ozvučnici.

Výkon ma subwoofer 600/1200W RMS/MAX, frekvenčný rozsah výrobca neudáva a impedanciu 2x2Ohmy. Subwoofer vyzerá byť „výkonný“ aj po rozobraní. Magnet, váha a aj konštrukcia vyzerajú byť dimenzované na vyšší výkon. Štrbinová / otvorená ozvučnica určite poteší výraznejším basom pekne od spodu.

Rozmery sú 500x340x330/250mm. Pod sedadlo to asi nebude, ale do kufra, alebo za sedadlo úplne v pohode. Nejedná sa zase o žiadnu „ozrutu“. Pri montáži vždy používame rozpájací konektor pre ľahšiu demontáž/montáž, keď treba prázdny kufor.

Jeho MOC cena je 319eur. Neviem či je to veľa, alebo málo, ale keď to beriem z pohľadu, kúpim basák a dám spraviť ozvučnicu je cena v poriadku. Celé riešenie sa mi páči, už len aby nesklamal pri skúšaní.

Galéria

Použité produkty

Pozrite si podobné články, v kategóriách:

O autohifi vieme toho naozaj veľa, každý deň prejde našou montážnou dielňou pár áut a každá je iné, jedinečné – tak ako ich majiteľ. Zo skúseností vieme urobiť pre výsledok maximum a sme hrdí na to, že sa naši klienti pravidelne vracajú. Od roku 2004 píšeme blog o našich montážach a radi napíšeme článok aj o vašom aute – privezte ho a my vás presvedčíme!

Andrej Siváček, majiteľ Audiotuning

Napíšte nám…

Otázka

6 + 9 =

Autofólie – Carwrap – Ochranné fólie

Predaj a montáž: autofólií, ochranných fólií, okenných fólií, CarWrap fólií, karbónových fólií, bezpečnostných folií, dekoračných folií a leštenie svetiel.

U nás získate skvelý vzhľad aj zvuk. Nebojíme sa zložitosti, sme profesionáli a kvalita je pre nás základná veličina, ktorú predčí len spokojnosť zákazníka.

Z nášho blogu