Položky 0

Novinka Subwoofer ESX VE200.

Do našej ponuky sme zaradili novinku a to ESX VE200.

Úplne nové odvetrávané subboxy VISION EXTREME VE presvedčia príjemným vzhľadom a hrubou basovou silou. Zabezpečujú to komplexne navrhnuté MDF skrinky s bielou osvetlenou LED akrylovou prednou stranou a žltými kevlarovými kužeľmi, ktoré sú poháňané výkonným magnetom v liatom hliníkovom koši. Vstavané basové reproduktory sú navrhnuté pre extrémne basy a poskytujú dlhotrvajúcu zábavu pri SPL. Dostupné sú tri rôzne veľkosti a dokonca aj celkom kompaktný 20 cm model VE200 tromfne s akustickým tlakom až 139 dB. Veľká 30 cm verzia presvedčí silnými basmi až do 1000 wattov max. a silný 145 dB. Rozmery 35 x 29 x 30/23 cm.

Cena je stanovená na 169eur. Vzhľadom na dnešnú situáciu sa môže zmeniť.

Galéria

Použité produkty

Pozrite si podobné články, v kategóriách:

O autohifi vieme toho naozaj veľa, každý deň prejde našou montážnou dielňou pár áut a každá je iné, jedinečné – tak ako ich majiteľ. Zo skúseností vieme urobiť pre výsledok maximum a sme hrdí na to, že sa naši klienti pravidelne vracajú. Od roku 2004 píšeme blog o našich montážach a radi napíšeme článok aj o vašom aute – privezte ho a my vás presvedčíme!

Andrej Siváček, majiteľ Audiotuning

Napíšte nám…

Otázka

6 + 11 =

Autofólie – Carwrap – Ochranné fólie

Predaj a montáž: autofólií, ochranných fólií, okenných fólií, CarWrap fólií, karbónových fólií, bezpečnostných folií, dekoračných folií a leštenie svetiel.

U nás získate skvelý vzhľad aj zvuk. Nebojíme sa zložitosti, sme profesionáli a kvalita je pre nás základná veličina, ktorú predčí len spokojnosť zákazníka.

Z nášho blogu