Položky 0
NOVINKA U NÁS: AUDIOTUNING EXCURSION 8" A 10"

NOVINKA U NÁS: AUDIOTUNING EXCURSION 8″ A 10″

NOVINKA U NÁS: AUDIOTUNING EXCURSION 8″ A 10″ – Vzhľadom na potrebu malých, ale výkonných subwoofrov som zaradil do ponuky nové subwoofre osadené basovým reproduktorom od značky Excursion.  Menší má výkon 400/100W RMS/MAX a priemer 8“ a väčší ma výkon 600/1500W RMS/MAX a priemer 10“. Oba som dnes poriadne vyskúšal a so zvukom som spokojný. Ozvučnica je basreflexová a je komplet z MDF. Cena za 8“ 169eur a za 10“ 179eur s DPH. Oba už máme na predajni a kombinovať ich budeme s Excursion HXA1K, alebo HXA2K

Prečo ich kúpiť u nás?

Jednoducho preto lebo ich nikde inde nenájdete. Tieto boxy sme navrhli a dali  si ich vyrobiť na mieru.

 

Galéria

Použité produkty

Pozrite si podobné články, v kategóriách:

O autohifi vieme toho naozaj veľa, každý deň prejde našou montážnou dielňou pár áut a každá je iné, jedinečné – tak ako ich majiteľ. Zo skúseností vieme urobiť pre výsledok maximum a sme hrdí na to, že sa naši klienti pravidelne vracajú. Od roku 2004 píšeme blog o našich montážach a radi napíšeme článok aj o vašom aute – privezte ho a my vás presvedčíme!

Andrej Siváček, majiteľ Audiotuning

Napíšte nám…

Otázka

11 + 13 =

Autofólie - Carwrap - Ochranné fólie

Predaj a montáž: autofólií, ochranných fólií, okenných fólií, CarWrap fólií, karbónových fólií, bezpečnostných folií, dekoračných folií a leštenie svetiel.

U nás získate skvelý vzhľad aj zvuk. Nebojíme sa zložitosti, sme profesionáli a kvalita je pre nás základná veličina, ktorú predčí len spokojnosť zákazníka.

Z nášho blogu