Položky 0

NOVINKA U NÁS: BLAM FR80 FULLRANGE HI-END

Také rýchle napojenie do auta a vyskúšanie týchto FullRange reproduktorov francúzkej značku Blam. Prvé počutie bolo veľmi pozitívne a zvuk sa mi veľmi páčil. Výkon 25/100W RMS/MAX neznie nejako výrazne a bál som sa toho, ale musím povedať, že je dostatočný aj na hlasné počúvanie. Frekvenčný rozsah 200-35.000Hz , citlivosť 92dB a impedancia 3Ohmy, neodymový magnet, carbón membrána sú ďalšie parametre, ktoré ma presvedčili vyskúšať. Myslím, že ich môžem hrdo zaradiť do ponuky, či uč v dvoj alebo trojpásme.

Galéria

Použité produkty

Pozrite si podobné články, v kategóriách:

O autohifi vieme toho naozaj veľa, každý deň prejde našou montážnou dielňou pár áut a každá je iné, jedinečné – tak ako ich majiteľ. Zo skúseností vieme urobiť pre výsledok maximum a sme hrdí na to, že sa naši klienti pravidelne vracajú. Od roku 2004 píšeme blog o našich montážach a radi napíšeme článok aj o vašom aute – privezte ho a my vás presvedčíme!

Andrej Siváček, majiteľ Audiotuning

Napíšte nám…

Otázka

15 + 3 =

Autofólie - Carwrap - Ochranné fólie

Predaj a montáž: autofólií, ochranných fólií, okenných fólií, CarWrap fólií, karbónových fólií, bezpečnostných folií, dekoračných folií a leštenie svetiel.

U nás získate skvelý vzhľad aj zvuk. Nebojíme sa zložitosti, sme profesionáli a kvalita je pre nás základná veličina, ktorú predčí len spokojnosť zákazníka.

Z nášho blogu