Položky 0
NOVINKA U NÁS DIGITAL DESIGN DD LE M08

NOVINKA U NÁS DIGITAL DESIGN DD LE M08

NOVINKA U NÁS DIGITAL DESIGN DD LE M08

Do našej ponuky som zaradil kvalitný box od Digital Design zatiaľ s 8“ basákom. Jedná sa o bassreflex ozvučnicu z MDF. Celkom som sa bál, z čoho bude box spravený, ale je to MDF a žiadna drevotrieska. Box na mňa pôsobí kvalitným a pevným dojmom. Veľmi sa mi páči aj vizuálne prevedenie, vyšité logo, pevná mriežka a aj nátrubok má podperu. Výkon 250/500W RMS/MAX, impedancia 4 ohmy a rozmer boxu 435x260x240mm /š x h x v/ a cena 219eur.

Kúpiť ho môžeš TU

NOVINKA U NÁS DIGITAL DESIGN DD LE M08

Cieľom DD Audio je vytvoriť najkvalitnejšie zvukové produkty, ktoré sú venované maximálnemu výkonu produktu bez ohľadu na čas strávený procesom navrhovania alebo výroby.

odkazy : DD audio

Galéria

Použité produkty

Pozrite si podobné články, v kategóriách:

O autohifi vieme toho naozaj veľa, každý deň prejde našou montážnou dielňou pár áut a každá je iné, jedinečné – tak ako ich majiteľ. Zo skúseností vieme urobiť pre výsledok maximum a sme hrdí na to, že sa naši klienti pravidelne vracajú. Od roku 2004 píšeme blog o našich montážach a radi napíšeme článok aj o vašom aute – privezte ho a my vás presvedčíme!

Andrej Siváček, majiteľ Audiotuning

Napíšte nám…

Otázka

12 + 11 =

Autofólie - Carwrap - Ochranné fólie

Predaj a montáž: autofólií, ochranných fólií, okenných fólií, CarWrap fólií, karbónových fólií, bezpečnostných folií, dekoračných folií a leštenie svetiel.

U nás získate skvelý vzhľad aj zvuk. Nebojíme sa zložitosti, sme profesionáli a kvalita je pre nás základná veličina, ktorú predčí len spokojnosť zákazníka.

Z nášho blogu