Položky 0

NOVINKA U NÁS: EXCURSION HXA 2K

Tento zosilňovač by som nazval „,malým silákom“. Malým pre rozmery a silákom pre jeho výkon 400/800/1200W RMS 4/2/1 Ohm vzhľadom na jeho cenu 199eur v akcií. Vzhľadom na rozmery je veľmi „ľahké“ nájsť mu miesto v aute, aby nebol vidieť, nezavadzal a potešil uši majiteľa. Daný výkon je už naozaj postačujúci pre väčšinu subwoofrov a osobne si myslím, že pre subwoofre v našej ponuke bude stačiť jeho menší brat HXA 1k /výkon400/600W RMS 4/2Ohmy cena 149eur v akcií/. Každopádne ho máme v ponuke a môžete si ho prísť pozrieť k nám na predajňu do Ivanky pri Dunaji.

Galéria

Použité produkty

Pozrite si podobné články, v kategóriách:

O autohifi vieme toho naozaj veľa, každý deň prejde našou montážnou dielňou pár áut a každá je iné, jedinečné – tak ako ich majiteľ. Zo skúseností vieme urobiť pre výsledok maximum a sme hrdí na to, že sa naši klienti pravidelne vracajú. Od roku 2004 píšeme blog o našich montážach a radi napíšeme článok aj o vašom aute – privezte ho a my vás presvedčíme!

Andrej Siváček, majiteľ Audiotuning

Napíšte nám…

Otázka

5 + 7 =

Autofólie - Carwrap - Ochranné fólie

Predaj a montáž: autofólií, ochranných fólií, okenných fólií, CarWrap fólií, karbónových fólií, bezpečnostných folií, dekoračných folií a leštenie svetiel.

U nás získate skvelý vzhľad aj zvuk. Nebojíme sa zložitosti, sme profesionáli a kvalita je pre nás základná veličina, ktorú predčí len spokojnosť zákazníka.

Z nášho blogu