Položky 0

Novinka u nás: Ground Zero BASSKIT 12.300X

BASS KIT GORUND ZERO GZ BASS KIT 12.300X. Do našej ponuky sme naskladnili nový basový set od Ground Zero.

PARAMETRE BASS KIT. Jedná sa o vynovenú verziu starého Bass Kit-u. Bass Kit obsahuje zosilňovač GZBA 1.300X s výkonom 300W a 40l basreflex ozvučnicou osadenou 30cm basovým reproduktorom. Zosilňovač má konečne aj vysokoúrovňový vstup s funkciou Auto ON, takže ani OEM rádia bez RCA výstupu nie sú problém. Zosilňovač nepatrí medzi najmenšie, ale myslím si, že nebude problém s jeho „integráciou“ do vozidla, aby nebol na očiach. Rozmery subwoofru sú 560x360x350/250mm a zosilňovača 180x236x53. A čo je najhlavnejšie? konečne je možné dopojiť aj bass remote. Aj keď sa nejedná o najvýkonnejší set, určite poteší a vzhľadom na cenu na výkonu až až.

Cena Bass Kit-u je stanovená na 249,-Eur, ale u nás v akcií za 199eur.

Galéria

Použité produkty

Pozrite si podobné články, v kategóriách:

O autohifi vieme toho naozaj veľa, každý deň prejde našou montážnou dielňou pár áut a každá je iné, jedinečné – tak ako ich majiteľ. Zo skúseností vieme urobiť pre výsledok maximum a sme hrdí na to, že sa naši klienti pravidelne vracajú. Od roku 2004 píšeme blog o našich montážach a radi napíšeme článok aj o vašom aute – privezte ho a my vás presvedčíme!

Andrej Siváček, majiteľ Audiotuning

Napíšte nám…

Otázka

15 + 11 =

Autofólie – Carwrap – Ochranné fólie

Predaj a montáž: autofólií, ochranných fólií, okenných fólií, CarWrap fólií, karbónových fólií, bezpečnostných folií, dekoračných folií a leštenie svetiel.

U nás získate skvelý vzhľad aj zvuk. Nebojíme sa zložitosti, sme profesionáli a kvalita je pre nás základná veličina, ktorú predčí len spokojnosť zákazníka.

Z nášho blogu