Položky 0

NOVINKA U NÁS: Hertz DBX 30.3 Hertz DBX 25.3

Vždy keď riešime audio do auta je vždy problém kam dať subwoofer. Pritom je to veľmi potrebná súčasť dobrej zostavy. Každý kto tomu rozumie vie, že vec pod sedadlo to nezachráni, teda pokiaľ nemáte BMW kde je na dve pripravené miesto aj ozvučnica. Ja mám rád klasiku za zadnú sedadlo a tak som sa potešil keď som našiel subwoofer od HERTZ. Jedná sa o 10“ a 12“ osadený v uzavretej ozvučnici. 10“ ma rozmery 443 x 227 x 298 mm, výkon 150/600W RMW/MAX a cenu 120Eur. 12“ ma rozmery 484 x 227 x 343 mm, výkon 250/1000W RMS/MAX a cenu 140eur. Ozvučnice su samozrejme vytlmené akustickým rúnom.

Galéria

Použité produkty

Pozrite si podobné články, v kategóriách:

O autohifi vieme toho naozaj veľa, každý deň prejde našou montážnou dielňou pár áut a každá je iné, jedinečné – tak ako ich majiteľ. Zo skúseností vieme urobiť pre výsledok maximum a sme hrdí na to, že sa naši klienti pravidelne vracajú. Od roku 2004 píšeme blog o našich montážach a radi napíšeme článok aj o vašom aute – privezte ho a my vás presvedčíme!

Andrej Siváček, majiteľ Audiotuning

Napíšte nám…

Otázka

3 + 12 =

Autofólie - Carwrap - Ochranné fólie

Predaj a montáž: autofólií, ochranných fólií, okenných fólií, CarWrap fólií, karbónových fólií, bezpečnostných folií, dekoračných folií a leštenie svetiel.

U nás získate skvelý vzhľad aj zvuk. Nebojíme sa zložitosti, sme profesionáli a kvalita je pre nás základná veličina, ktorú predčí len spokojnosť zákazníka.

Z nášho blogu