Položky 0
JBL BASSPRO 12 AKTÍVNY SUBWOOFER

NOVINKA U NÁS: JBL BASSPRO 12 AKTíVNY SUBWOOFER

NOVINKA U NÁS: JBL BASSPRO 12 AKTíVNY SUBWOOFER – Nová genrácia bassov

JBL BassPro 12 poskytuje 150 W kvalitných basov vďaka patentovanej technológii portu Slipstream od JBL. Port Slipstream je matematicky navrhnutý tak, aby udržal prúdenie vzduchu bez rezonancií, čím sa zabráni bežnému nedostatku tradičných portovaných boxov. V spojení so vstavaným zosilňovačom 150 Wrms (max 450W). BassPro 12 skutočne dodáva. Súčasťou balenia je aj diaľkové ovládanie bassov pre ľahké nastavenie.

 

Galéria

Použité produkty

Pozrite si podobné články, v kategóriách:

O autohifi vieme toho naozaj veľa, každý deň prejde našou montážnou dielňou pár áut a každá je iné, jedinečné – tak ako ich majiteľ. Zo skúseností vieme urobiť pre výsledok maximum a sme hrdí na to, že sa naši klienti pravidelne vracajú. Od roku 2004 píšeme blog o našich montážach a radi napíšeme článok aj o vašom aute – privezte ho a my vás presvedčíme!

Andrej Siváček, majiteľ Audiotuning

Napíšte nám…

Otázka

8 + 4 =

Autofólie - Carwrap - Ochranné fólie

Predaj a montáž: autofólií, ochranných fólií, okenných fólií, CarWrap fólií, karbónových fólií, bezpečnostných folií, dekoračných folií a leštenie svetiel.

U nás získate skvelý vzhľad aj zvuk. Nebojíme sa zložitosti, sme profesionáli a kvalita je pre nás základná veličina, ktorú predčí len spokojnosť zákazníka.

Z nášho blogu