Položky 0
Reproduktory JL Audio C1-650X + C1-650

NOVINKA U NAS JLAUDIO C1-650

Veľmi dlho som odolával týmto reproduktorom. Dôvod bola najme výššia cena a v danej cene výbava, hlavne výhybka mi moc nešla po chuti. každopádne akciová cena 129,90eur spravila svoje a odskúšaniu nič nebránilo. Výsledok: Vynikajúci zvuk! Som teda veľmi rád, že ich môžem zahrnúť do našej ponuky komponentných repro v cene 100-150eur. Výhoda je, že aj keď máte výškový reproduktor v A-stlpiku, alebo v palubovke, nie je potreba „cvakať“ inštaláciu. Dopojenie samostatne výškového a stredobasového repra vďaka výhybke nie je problém. Zakúpenie ako u nás tak aj na našom eshope, kde aj nájdete popis.

Galéria

Použité produkty

Pozrite si podobné články, v kategóriách:

O autohifi vieme toho naozaj veľa, každý deň prejde našou montážnou dielňou pár áut a každá je iné, jedinečné – tak ako ich majiteľ. Zo skúseností vieme urobiť pre výsledok maximum a sme hrdí na to, že sa naši klienti pravidelne vracajú. Od roku 2004 píšeme blog o našich montážach a radi napíšeme článok aj o vašom aute – privezte ho a my vás presvedčíme!

Andrej Siváček, majiteľ Audiotuning

Napíšte nám…

Otázka

4 + 1 =

Autofólie - Carwrap - Ochranné fólie

Predaj a montáž: autofólií, ochranných fólií, okenných fólií, CarWrap fólií, karbónových fólií, bezpečnostných folií, dekoračných folií a leštenie svetiel.

U nás získate skvelý vzhľad aj zvuk. Nebojíme sa zložitosti, sme profesionáli a kvalita je pre nás základná veličina, ktorú predčí len spokojnosť zákazníka.

Z nášho blogu