Položky 0
2021/02/FOCAL-ACCESS-165AS-6607.jpg

Novinka u nás : reproduktory FOCAL 165AS

NOVINKA REPRODUKTORY FOCAL 165AS. V našej ponuke máme aj tieto skvelé reproduktory od francúzkeho výrobcu Focal. Túto značku netreba nejako špeciálne predstavovať.

FOCAL 165 AS jedná sa o univerzálnu komponentnú sadu 165mm reproduktorov s parametrami: frekvenčný rozsah 60-20.000Hz, citlivosť 91,3dB, Impedancia 4Ohmy a výkon 60/120W. Spracovanie je na vysokej úrovni.

Ako ich chceme zapájať? Určite pre každého zákazníka, ktorý má rád kvalitnú hudbu a žáner. Samozrejme vzhľadom na frekvenčný rozsah, od 60Hz, budeme kombinovať so subwoofrom na posilnenie nižších frekvencií.

Aká je ich cena? Momentálna cena je 176,90 eur, ale vzhľadom na to, čo sa deje nevieme do kedy.

Ponuka Focal

Galéria

Použité produkty

Pozrite si podobné články, v kategóriách:

O autohifi vieme toho naozaj veľa, každý deň prejde našou montážnou dielňou pár áut a každá je iné, jedinečné – tak ako ich majiteľ. Zo skúseností vieme urobiť pre výsledok maximum a sme hrdí na to, že sa naši klienti pravidelne vracajú. Od roku 2004 píšeme blog o našich montážach a radi napíšeme článok aj o vašom aute – privezte ho a my vás presvedčíme!

Andrej Siváček, majiteľ Audiotuning

Napíšte nám…

Otázka

11 + 5 =

Autofólie – Carwrap – Ochranné fólie

Predaj a montáž: autofólií, ochranných fólií, okenných fólií, CarWrap fólií, karbónových fólií, bezpečnostných folií, dekoračných folií a leštenie svetiel.

U nás získate skvelý vzhľad aj zvuk. Nebojíme sa zložitosti, sme profesionáli a kvalita je pre nás základná veličina, ktorú predčí len spokojnosť zákazníka.

Z nášho blogu